Život v otázce

Většina lidí ve svém životě funguje na základě mnoha závěrů.

Například závěr, že: Toto jsou jediné možnosti, které mám. A tyto možnosti nemám.

Co když místo vytváření závěrů můžete použít otázky k tomu, abyste změnili cokoliv, co ve vašem životě nefunguje? Chcete-li vše změnit, začněte žít v otázce. Pro cokoli, co byste chtěli změnit, položte otázku. Je to až takto jednoduché: 

"Čím by se to dalo zlepšit?" Nebo "Jak to může být ještě lepší?"

Tím, že položíte otázku, začínáte vidět, jak se věci kolem vás mění. Poznáte, že změna je skutečně možná. Protože vidíte, jak se věci mění, začínáte mít pocit naděje a možností. Co když můžete změnit cokoliv? Podívejte se na toto video o 4 otázkách, které můžete použít kdykoli se objeví něco, kde máte pocit, že jste někde uvízli. Používejte to dokonce i na věci, o kterých si myslíte, že se změnit nedají. Začnete-li žít v otázce, váš život bude magický. Jste připraveni?

 

Podívejte se na video Dr. Dain Heera, kde tento nástroj lépe vysvětluje.

Video je s českými titulky, někdy je třeba titulky na vašem přístroji spustit.

 

Co je Access Consciousness /Přístup k Vědomí?

Access Consciousness  vám nabízí nástroje a otázky, abyste vytvořili vše, co si přejete, jiným a snadnějším způsobem.  Změnit věci ve vašem životě, které jste dosud nedokázali změnit. Umožňuje vám zjistit, že již víte a poskytuje vám způsoby, jak si plně uvědomit a začít pracovat jako vědomá bytost, kterou opravdu jste.

Otázka vytváří volby, volby vytváří možnosti. Ty umožní Vesmíru, aby tě obdaroval.