Můj syn přestal koktat

Mám malého syna, který začal koktat. Začali jsme navštěvovat logopedickou poradnu a zapsali jsme ho i do logopedické školky. Po několika měsících návštěv poradny se mnoho nezlepšilo.

Kolegyně v práci mi poradila metodu Access Bars. Přečetla jsem si pár informací na internetu a objednali jsme se na sezení.

Kubík byl rád, že nemusí odpovídat na žádné dotazy, mluvit a opakovat slova …. U sezení, které trvalo necelou hodinu dokonce usnul. Oba jsme odcházeli spokojeni a už po týdnu jsme si celá rodina začali všímat, jak se Kubíkovi řeč postupně zlepšuje. Přestal se zadrhávat, jasně formuloval do slov, co chtěl sdělit. I on sám povzbuzen úspěchem začal víc mluvit, všimly si toho i paní učitelky ve školce. Z kdysi tichého klučíka se stalo upovídané dítě.

Přiznám se, že na alternativní techniky moc nevěřím, ale jsem ráda, že jsem dala na doporučení kolegyně. Po tomto úspěchu jsem se přihlásila na kurz Access Bars, abych mohla Kubíkovi touto metodou sama pomáhat. A nejenom jemu. Tato metoda vám totiž může pomoct i v jiných oblastech vašeho života. Už se hlásí i manžel a starší děti. Mám radost, že tato jednoduchá metoda pomáhá celé rodině.

Příběh Milušky, naší absolventky z roku 2019

Více o Access Bars   Termíny kurzů