Další nabídka

Seznámili jste se s Access Bars a jste nadšeni stejně jako mnozí další z toho, co Bars udělaly s vámi a vaším každodenním životem? Jak skvělé, když je možné, uvolnit všechny myšlenky, přesvědčení a možná strachy, které vám brání brát život se zvědavostí a otevřenou myslí!
Chcete ještě více? Připravily jsme pro vás prostor, kde vždy najdete to, co se chystá? Access kurzy a onliny připravované v češtině.

Clearingové večery - LEDEN

Tolik jste toho již prošli, mnohé jste uvolnili, změnili a přesto ještě máte pocit, že vás něco drží zpátky? Co všechno může vyplavat na povrch a může být uvolněno právě NYNÍ, co ještě včera nebylo možné?

Zjistit více

Čtvrteční Online SOP

Vy jste energií, každý jeden z vás jste svou unikátní energií, darem pro tento svět, který si mnohdy neuvědomujeme a nevnímáme. Vstupte do energie svého bytí na sezení SOP

Zjistit více

Access Bars online kurzy

Hledáte způsob, jak vyklouznout ze spárů špatné nálady? Chtěli byste znát jednoduchou techniku, která vám pomůže podívat se na sebe a věci kolem vás jinak? Najít to, kým jste a v čem se skrývá váš potenciál, který můžete naplno rozvinout?

Zjistit více