Další nabídka

Seznámili jste se s Access Bars a jste nadšeni stejně jako mnozí další z toho, co Bars udělaly s vámi a vaším každodenním životem? Jak skvělé, když je možné, uvolnit všechny myšlenky, přesvědčení a možná strachy, které vám brání brát život se zvědavostí a otevřenou myslí!
Chcete ještě více? Připravily jsme pro vás prostor, kde vždy najdete to, co se chystá? Access kurzy a onliny připravované v češtině.

Shannon O'Hara - Klub vědomí - 29. dubna od 14 hodin

PŘÍŠTÍ CALL - 29.dubna. Vítejte do Klubu vědomí se Shannon O’Hara! Co si vyberete? Měsíční členství nebo rovnou roční předplatné? Jaké volby můžete udělat dnes pro okamžitý život v lehkosti, radosti & slávě

Zjistit více

7 kroků KNIHA - Kass Thomas

7 kroků efektivní komunikace je PRVNÍ kniha Access nástrojů přeložena do češtiny. Její autorka Kass Thomas zde představuje energetickou komunikaci se stejnou lehkostí s jakou předává Access nástroje a facilituje lidi po celém světě. POSÍLÁME POŠTOU

Zjistit více

3-denní Access Body Class v PRAZE 4. - 6.7.

3 Day Body je navržen tak, aby otevřel dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáváte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k tělu, začnete měnit, váš vztah ke všemu ve svém životě.

Zjistit více