Další nabídka

Seznámili jste se s Access Bars a jste nadšeni stejně jako mnozí další z toho, co Bars udělaly s vámi a vaším každodenním životem? Jak skvělé, když je možné, uvolnit všechny myšlenky, přesvědčení a možná strachy, které vám brání brát život se zvědavostí a otevřenou myslí!
Chcete ještě více? Připravily jsme pro vás prostor, kde vždy najdete to, co se chystá? Access kurzy a onliny připravované v češtině.

BEYOND - za hranicí reality 14 denní program

Co když nic není tak jak to vypadá? Co když je vše opakem toho, jak to vypadá? Kolik z vás víte, že více je možné a přesto vás NĚCO drží jednou nohou v této realitě. Odhoďte záchranné kruhy, 12 října vyrážíme na plavbu do neznáma. BEYOND

Zjistit více

3-denní Access Body Class v PRAZE 6.-8.11.

3 Day Body je navržen tak, aby otevřel dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáváte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k tělu, začnete měnit, váš vztah ke všemu ve svém životě.

Zjistit více

Kass Thomas

Světová facilitátorka Access Consciousness, jedna z 20ti světových facilitátorů 3 denních body procesů. Její online série jsou určeny všem, kteří chtějí vytvořit VÍCE. Chcete zažít Foundation a 3 Day Body v jejím podání - únor v Praze

Zjistit více