Další nabídka

Seznámili jste se s Access Bars a jste nadšeni stejně jako mnozí další z toho, co Bars udělaly s vámi a vaším každodenním životem? Jak skvělé, když je možné, uvolnit všechny myšlenky, přesvědčení a možná strachy, které vám brání brát život se zvědavostí a otevřenou myslí!
Chcete ještě více? Připravily jsme pro vás prostor, kde vždy najdete to, co se chystá? Access kurzy a onliny připravované v češtině.

Partnerství jinak - Simone a Brendon 31.1. - 2.2.

31.1. - 2.2.2020, Vídeň se Simone Milasas a Brendonem Wattem. Tento kurz vyplnil prázdná místa uvnitř mě, kterých jsem si ani nebyla vědoma a umožnil mi mít tak skvělý vztah primárně sama se sebou a ve skutečnosti i se všemi kolem mě. Obrovská změna.

Zjistit více

ESB Dr. Dain Heer - POP 14. - 16.2.

ESB můžete absolvovat jako POP / Party of Possibilities (Párty možností). Nemusíte cestovat do cizí země, abyste absolvovali kurz, který se vám líbí, ale můžete ho zažít v kruhu podobně naladěných lidí v našem studiu v Praze. Každý získá video nahrávky.

Zjistit více

Foundation se Susannou Mittermaier v PRAZE

Co si přejete? Jak byste chtěli být jiní? Chtěli byste více radosti? Více zábavy? Více lehkosti? Chtěli byste se probudit ráno s pocitem vděčnosti ... rádi, že jste na této planetě? Všechno se může změnit. Cokoli je možné. Otázka zní, vyberete si to?

Zjistit více

Simone a Brendon - Vybírejte si pro sebe od 27.1.

Série 4 callů se Simone Milasas a Brendonem Wattem na téma VYBÍREJTE SI PRO SEBE začíná v pondělí 27. ledna 2020

Zjistit více

Gary, Dain, Simone, Brendon - Access kurzy v ČEŠTINĚ

Zajímá vás, kde ve světě probíhají jaké Access kurzy - GARY, DAIN, SIMONE, BRENDON. U těchto kurzů je v přípravě čeština - pokud si je vyberete!

Zjistit více

7 kroků KNIHA - Kass Thomas - ČEKÁME NA DALŠÍ VÝTISKY

7 kroků efektivní komunikace je PRVNÍ kniha Access nástrojů přeložena do češtiny. Její autorka Kass Thomas zde představuje energetickou komunikaci se stejnou lehkostí s jakou předává Access nástroje a facilituje lidi po celém světě. POSÍLÁME POŠTOU

Zjistit více

3-denní Access Body Class v PRAZE 18. - 20.7.

3 Day Body je navržen tak, aby otevřel dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáváte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k tělu, začnete měnit, váš vztah ke všemu ve svém životě.

Zjistit více