Další nabídka

Seznámili jste se s Access Bars a jste nadšeni stejně jako mnozí další z toho, co Bars udělaly s vámi a vaším každodenním životem? Jak skvělé, když je možné, uvolnit všechny myšlenky, přesvědčení a možná strachy, které vám brání brát život se zvědavostí a otevřenou myslí!
Chcete ještě více? Připravily jsme pro vás prostor, kde vždy najdete to, co se chystá? Access kurzy a onliny připravované v češtině.

7 kroků KNIHA - Kass Thomas

7 kroků efektivní komunikace je PRVNÍ kniha Access nástrojů přeložena do češtiny. Její autorka Kass Thomas zde představuje energetickou komunikaci se stejnou lehkostí s jakou předává Access nástroje a facilituje lidi po celém světě. POSÍLÁME POŠTOU

Zjistit více

3-denní Access Body Class v PRAZE 4. - 6.7.

3 Day Body je navržen tak, aby otevřel dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáváte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k tělu, začnete měnit, váš vztah ke všemu ve svém životě.

Zjistit více

21 dní ke změně své finanční situace

Koho finanční realitu žijete? Je tohle to, co skutečně chcete žít? Kdybyste se narodili dnes, vybrali byste si přesně toto nebo nebo něco jiného? Pokud byste si vybrali jinou, větší hojnost, lehkost s penězi, proč ne TEĎ

Zjistit více

Víkend Staré Splavy

Víkend společného sdílení a posouvání se s ACCESS pro praktiky metody ACCESS BARS®. Pojďme si společně užít větší vědomí a vytvořit prostor pro nás i ostatní, abychom mohli zažívat ještě více lehkosti a radosti.

Zjistit více