Tři otázky mi změnily život

Byl jsem na tom bídně. Seděl jsem na ubytovně v Holandsku, bez práce, bez peněz, doma jsem měl neurovnané vztahy se svým tátou a porouchané auto. Potřeboval jsem vydělat peníze, splatit dluhy doma, opravit to auto … ale na rozeslané životopisy mi nepřicházela žádná nabídka.

Volal jsem do Čech, abych si postěžoval své sestře a ona místo, aby mě politovala, mi poradila, jaké mám používat otázky. Znělo to divně, hodně divně, nechtělo se mi do toho, ale byl jsem v situaci, kdy jsem byl ochoten udělat cokoli.

Otázka posiluje, odpověď oslabuje.

Moc jsem to nechápal, ale rozhodl jsem se ty otázky začít používat. Dnes jsou to tři týdny, co otázky používám, dodnes nevím, jak to funguje, ale vím, že mi to přináší určitou lehkost, klid a nadhled. Nehroutim jsem se z té situace a zůstávám pozitivně naladěn.

Získal jsem v Holandsku práci a dokonce i situace s mým autem se vyřešila. Můj táta, který řekl, že už mi nikdy nepůjčí ani korunu, nechal mé auto opravit. Nikdy bych tomu nevěřil. Ani nevím, jak bych vyjádřil svou vděčnost. Jsem také pyšný sám na sebe, že jsem nebyl za chytráka a neshodil něco tak jednoduchého pod stůl a dal jsem otázkám šanci mi ukázat, jaký potenciál se v nich skrývá.

Zajímá vás jaké otázky změnily můj život? Rád se s vámi o ně podělím. Pokud ale chcete vědět více, projděte si web www.easytouch.cz a tam, kde vám to bude připadat totálně OUT, tam bych se vydal. Prostě to funguje. Navíc je to zábava sledovat, jak se věci tak nějak poskládají a vy ani nevíte jak a máte to, co jste předtím dlouho chtěli, moc o to usilovali a ono to stále nepřicházelo.

Teď ty slíbené otázky:

Jak to může být ještě lepší?

Jaké možnosti tady jsou, které nejsem schopen vidět?

Co je zapotřebí k tomu, abych měl ... (doplníte, co chcete)

Pozn. Easy Touch - Na otázky se nesnažíme hledat odpověď, jsou to takzvané otevřené otázky, které umožní, aby se objevily možnosti, které jsme dosud nebyli schopni vidět. Mnohem více o otázkách a dalších nástrojích Access Consciousness se dozvíte na kurzech Access Bars, které pořádáme po celé České republice. 

Více o Access Bars   Kontakt