Access Tělesné procesy

Kurzy Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.

Tyto procesy jsou energetické - pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

Obnova společenství se Zemí

Tento tělesný proces podporuje znovu propojení se Zemí a umožní vám, být v této realitě tou nekonečnou bytostí, která dokáže vnímat, vědět, být a hlavně přijímat s naprostou lehkostí. Příští kurz PRAHA/14.11.

Zjistit více

Protilátky vědomí

Co byste si opravdu mohli vybrat, co nyní naprosto odmítáte, ..... že pokud byste si to zvolili, změnilo by to všechny reality? Příští kurz PRAHA/14.11.

Zjistit více

MTVSS

Jaké by to bylo mít lehkost v celém těle, obnovit každou buňku a umožnit tělu nastartovat samoléčebný proces? Příští kurz PARDUBICE/18.11., LIBEREC /20.11., ČESKÉ BUDĚJOVICE/29.11., PRAHA/3.12.

Zjistit více

BMM

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta? A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni? Příští kurz LIBEREC/20.11.

Zjistit více

Magnetická přitažlivost

Chcete se umět rozhodovat, co vytvoří skvělou budoucnost? Příští kurzy PARDUBICE/18.11 , PRAHA/3.12., TŘEBÍČ/6.12.

Zjistit více

Aktualizace možností

Jaké by to bylo, být zdrojem neustálé tvorby možností, ze kterých si můžete vybírat? Příští kurz PRAHA/20.11.2019

Zjistit více

Jak na hněv a vztek

Tento tělesný proces Access Consciousness Odblokujte z těla potlačený hněv a vztek. Příští kurz PRAHA/20.11.2019

Zjistit více

Bolest, co s ní?

Mohou nástroje Access Consciousness pomoci zmírnit bolest? Vědci hledají desetiletí, aby pochopili fenomén bolesti, odkud pochází, jak pomoci zmírnit bolest a jak ji změnit. Co když existuje úplně jiná možnost? Příští kurz ČESKÉ BUDĚJOVICE/29.11.

Zjistit více

Ztrnulost a bezmoc

Navrací zpět sílu a schopnosti tam, kde jsme se jí sami vzdali. Příští kurz PRAHA/11.12.2019

Zjistit více

Pryč s bolestí zad

Účinný proces v případech, kde bolí záda a nic nepomáhá. Příští kurz PRAHA/11.12.2019

Zjistit více

Další tělesné procesy

Nenašli jste proces, který jste hledali? Access Consciousness tělesných procesů je mnoho, některé další najdete na této stránce. Máte-li zájem o kurz některého z procesů, dejte nám vědět. Třeba ho v blízké době zařadíme.

Zjistit více

Chřipka

Tělesný proces, který umožňuje tělu dynamicky překonat to, co považujeme za běžné lidské onemocnění.

Zjistit více

Všechno je opakem toho, jak to vypadá

Co kdy byste se na svou dosavadní realitu mohli podívat úplně z jiného úhlu?

Zjistit více