Access Tělesné procesy - kurzy

Kurzy Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.

Tyto procesy jsou energetické - pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

Spusťte si k videu české titulky

MTVSS, tělesný proces na imunitu

Jaké by to bylo mít lehkost v celém těle, obnovit každou buňku a umožnit tělu nastartovat samoléčebný proces? Příští kurzy v Praze 9.12. Nenašli jste zde své město? Napište nám.

Zjistit více

Magnetická přitažlivost

Chcete se umět rozhodovat, co vytvoří skvělou budoucnost? Příští kurzy v Praze17.12. 2020

Zjistit více

Protilátky vědomí

Co byste si opravdu mohli vybrat, co nyní naprosto odmítáte, ..... že pokud byste si to zvolili, změnilo by to všechny reality? Příští kurz ... napište nám, pokud máte zájem

Zjistit více

Circuitry

Jaké by to bylo, zbavit se chronických onemocnění? Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více

Strnulost a bezmoc

Navrací zpět sílu a schopnosti tam, kde jsme se jí sami vzdali.

Zjistit více

Kolik váží vaše emoce?

Nakolik vaše emoce ovlivňují vaše tělo a váš život? Příští kurz v Praze 17.6.

Zjistit více

BMM

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta? A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni? Příští kurz ČESKÉ BUDĚJOVICE 19.6.

Zjistit více

Obnova společenství se Zemí

Tento tělesný proces podporuje znovu propojení se Zemí a umožní vám, být v této realitě tou nekonečnou bytostí, která dokáže vnímat, vědět, být a hlavně přijímat s naprostou lehkostí. Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více

Bolest, co s ní?

Mohou nástroje Access Consciousness pomoci zmírnit bolest? Vědci hledají desetiletí, aby pochopili fenomén bolesti, odkud pochází, jak ji zmírnit a jak ji změnit. Co když existuje úplně jiná možnost? Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám.

Zjistit více

Pryč s bolestí zad

Účinný proces v případech, kde bolí záda a nic nepomáhá. Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více

Další tělesné procesy

Nenašli jste proces, který jste hledali? Access Consciousness tělesných procesů je mnoho, některé další najdete na této stránce. Máte-li zájem o kurz některého z procesů, dejte nám vědět. Třeba ho v blízké době zařadíme.

Zjistit více