Access Tělesné procesy - kurzy

Kurzy Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.

Tyto procesy jsou energetické - pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

Spusťte si k videu české titulky

Obnova společenství se Zemí

Tento tělesný proces podporuje znovu propojení se Zemí a umožní vám, být v této realitě tou nekonečnou bytostí, která dokáže vnímat, vědět, být a hlavně přijímat s naprostou lehkostí. Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více

Magnetická přitažlivost

Chcete se umět rozhodovat, co vytvoří skvělou budoucnost? Příští kurzy PRAHA 4.3. / OSTRAVA 16.3.

Zjistit více

Korekce zraku

Jaké by to bylo, kdybyste nemuseli již nosit všude v kabelce brýle? Tento proces je vhodný i pro ty, kteří mají šedý zákal anebo trpí na záněty dutin. Příští kurz PRAHA 25.3.

Zjistit více

MTVSS

Jaké by to bylo mít lehkost v celém těle, obnovit každou buňku a umožnit tělu nastartovat samoléčebný proces? Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více

Strnulost a bezmoc

Navrací zpět sílu a schopnosti tam, kde jsme se jí sami vzdali. Další kury BRNO 12.3. / PRAHA 25.3.

Zjistit více

Circuitry

Jaké by to bylo, zbavit se chronických onemocnění? Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více

Kolik váží vaše emoce?

Nakolik vaše emoce ovlivňují vaše tělo a váš život? Příští kurz Praha 4.3.

Zjistit více

Bolest, co s ní?

Mohou nástroje Access Consciousness pomoci zmírnit bolest? Vědci hledají desetiletí, aby pochopili fenomén bolesti, odkud pochází, jak ji zmírnit a jak ji změnit. Co když existuje úplně jiná možnost? Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám.

Zjistit více

Pryč s bolestí zad

Účinný proces v případech, kde bolí záda a nic nepomáhá. Příští kurz ...pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více

Další tělesné procesy

Nenašli jste proces, který jste hledali? Access Consciousness tělesných procesů je mnoho, některé další najdete na této stránce. Máte-li zájem o kurz některého z procesů, dejte nám vědět. Třeba ho v blízké době zařadíme.

Zjistit více