Access Tělesné procesy - kurzy

Kurzy Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.

Tyto procesy jsou energetické - pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

Spusťte si k videu české titulky

Obnova společenství se Zemí

Tento tělesný proces podporuje znovu propojení se Zemí a umožní vám, být v této realitě tou nekonečnou bytostí, která dokáže vnímat, vědět, být a hlavně přijímat s naprostou lehkostí. Příští kurz BRNO/10.1.2020

Zjistit více

Magnetická přitažlivost

Chcete se umět rozhodovat, co vytvoří skvělou budoucnost? Příští kurzy BRNO/10.1. 2020, ZLÍN/24.1.2020

Zjistit více

Korekce zraku

Jaké by to bylo, kdybyste nemuseli již nosit všude v kabelce brýle? Tento proces je vhodný i pro ty, kteří mají šedý zákal anebo trpí na záněty dutin. Příští kurz PRAHA/15.1. a Č. Budějovice 31.1.

Zjistit více

MTVSS

Jaké by to bylo mít lehkost v celém těle, obnovit každou buňku a umožnit tělu nastartovat samoléčebný proces? Příští kurz ZLÍN/24.1.2020, Ostrava 26.1.2020

Zjistit více

Ztrnulost a bezmoc

Navrací zpět sílu a schopnosti tam, kde jsme se jí sami vzdali. Příští kurz PRAHA/15.1.

Zjistit více

Circuitry

Jaké by to bylo, zbavit se chronických onemocnění? Příští kurz OSTRAVA 26.1.2020

Zjistit více

Emoce

Nakolik vaše emoce ovlivňují vaše tělo a váš život? Příští kurz Č. BUDĚJOVICE 31.1.2020

Zjistit více

Bolest, co s ní?

Mohou nástroje Access Consciousness pomoci zmírnit bolest? Vědci hledají desetiletí, aby pochopili fenomén bolesti, odkud pochází, jak pomoci zmírnit bolest a jak ji změnit. Co když existuje úplně jiná možnost?

Zjistit více

Pryč s bolestí zad

Účinný proces v případech, kde bolí záda a nic nepomáhá.

Zjistit více

Další tělesné procesy

Nenašli jste proces, který jste hledali? Access Consciousness tělesných procesů je mnoho, některé další najdete na této stránce. Máte-li zájem o kurz některého z procesů, dejte nám vědět. Třeba ho v blízké době zařadíme.

Zjistit více