Terapie ACCESS BARS

Jak probíhá

Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během terapie ACCESS BARS se terapeut postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Jemný dotek nejprve nastartuje proces a mozkové vlny se zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčeiní a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem.

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoli oblasti vašeho života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po terapii vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova).

V jeho životě nastávají pozitivní změny, tak nějak samy od sebe. Věci se dějí s minimálním úsilím, přesně podle mantry Access Bars:

VŠE V ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ A SLÁVOU.

Slovy se dá těžko vyjádřit nejen ten nádherný pocit po ošetření ACCESS BARS, ale i ty nové pocity klidu a pohody, které se klientovi ve svém životě po Bars začíná prožívat.

 

Účinky terapie ACCESS BARS :     

 

Víme, že existuje možnost, jak se příjemnou cestou zbavit problémů, stresu i bolesti.

Jak se začít více smát, bavit se a užívat si života naplno?

Vyzkoušejte terapii ACCESS BARS na vlastní kůži.

 

Terapie ACCESS BARS jsou dnes již dostupné po celé ČR. Najděte si svého praktika v seznamu těch, kteří jsou proškoleni na našich kurzech - zde https://www.easytouch.cz/praktici-ab

Nebo se objednejte přímo k nám, lektorkám v Praze a v Liberci

Lucie a Adriana kontakt   Ceny   Praktici v ČR   Dále nabízíme