Konzultace

V průběhu života jsem se naučily a prošly mnoha metodami, které dokáží vyladit různé oblasti našich životů.

Ty, které my považujeme za nejúčinnější a pro vás nejsnáze uchopitelnější, předáváme dál formou osobních konzultací a terapií. S každým z vás prvně probereme, co byste rádi řešili a poté navrhneme tu nejlepší metodu a postup pro vás.

Nepřišli jsme sem trpět, přišli jsme tvořit a obohacovat sami sebe i druhé. Každý to dokážeme, pokud se pro to rozhodneme.

Jakou budoucnost můžete vytvořit s volbou, kterou uděláte dnes?

 

Access Bars terapie

Během ACCESS BARS se terapeut lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARs“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky aktivují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Rozprouděním Bars se ve vašem životě snadno mění vše, co jste si přáli změnit.

Zjistit více

Access Tělesné procesy

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Zjistit více

Co Access dokáže?

Neexistuje oblast života, ve které by nástroje Access Consciousness nebyly přínosem. Jedná se o velmi komplexní metodu, která pojme jak mysl, tělo, tak i vše co sice nedokážeme vidět, ale je součástí naší, námi vytvořené reality.

Zjistit více

Ceny terapií a kurzů

Cena kurzů je stanovena společností ACCESS CONSCIOUSNESS®. Kurz vedou dvě certifikované lektorky, po jeho absolvování máte možnost využít podpory, účastnit se návazných akcí, výměn a být členem uzavřené skupiny na fb. Těšíme se na každého z vás.

Zjistit více