Terapie

V průběhu života jsem se naučily a prošly mnoha metodami, které dokáží vyladit různé oblasti našich životů.

Ty, které my považujeme za nejúčinnější a pro vás nejsnáze uchopitelnější, předáváme dál formou osobních konzultací a terapií. S každým z vás prvně probereme, co byste rádi řešili a poté navrhneme tu nejlepší metodu a postup pro vás.

Nepřišli jsme sem trpět, přišli jsme tvořit a obohacovat sami sebe i druhé. Každý to dokážeme, pokud se pro to rozhodneme.

Jakou budoucnost můžete vytvořit s volbou, kterou uděláte dnes?

 

Access Bars® terapie

Během ACCESS BARS® se terapeut lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARs“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky aktivují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Rozprouděním Bars se ve vašem životě snadno mění vše, co jste si přáli změnit.

Zjistit více

Access Tělesné procesy

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Zjistit více

Kvantová terapie

Tato metoda vychází z kvantové fyziky. Kolem nás existuje kvantové pole, které je tvořeno nekonečným množstvím možností. Na našem vědomém výběru závisí, která z těchto možností se stává naší realitou, tu pak žijeme.

Zjistit více

Ceny terapií a kurzů

Cena kurzů je stanovena společností ACCESS CONSCIOUSNESS®. Kurz vedou dvě certifikované lektorky, po jeho absolvování máte možnost využít podpory, účastnit se návazných akcí, výměn a být členem uzavřené skupiny na fb. Těšíme se na každého z vás.

Zjistit více

Praktici ACCESS BARS®

Přáli byste si zažít terapii ACCESS BARS®? Objednejte se k některému z praktiků, kteří prošli našimi kurzy a tuto metodu se nejen naučili, ale také ji praktikují a spolu s námi ji neustále posouvají s dalšími nástroji Access Consciousness®.

Zjistit více

Praktici Access Facelift

Přáli byste si zažít terapii Access Facelift? Objednejte se k některému z praktiků, kteří prošli našimi kurzy a tuto metodu se nejen naučili, ale také ji praktikují a spolu s námi ji neustále posouvají s dalšími nástroji Access Consciousness®.

Zjistit více