Další tělesné procesy

Změňte svou DNA

Tento proces ruší názory a přesvědčení, která máte v souvislosti s genetickými onemocněními, odemkne vaše názory, které máte ohledně DNA. Je vhodný pro lidi s chorobami vyvolanými geneticky.

Je vhodný také pro lidi, kteří mají psychické problémy a nemoci jako je schizofrenie, bipolární choroba nebo Parkinsonova choroba.

 

Korekce zraku

Jaké by to bylo, kdybyste už nemuseli nosit v kabelce brýle? Kolik možností existuje, které nejsme schopni vidět?

Korekce zraku umožní změny nejen na fyzickém těle, ale velmi dynamicky působí i na naše úhly pohledů. Umožňuje nám vidět a vnímat realitu takovou, jaká skutečně je, bez omezení naší mysli. Co kdybychom tímto procesem otevřeli další možnosti, které z nějakého důvodu nevidíme, nechceme vidět, možná nevíme, že bychom vidět mohli? 

Tento proces je vhodný i pro ty, kteří mají šedý zákal anebo trpí na záněty dutin.

 

Kolik váží vaše emoce?

Nakolik vaše emoce ovlivňují vaše tělo a váš život? Nedaří se vám zhubnout? Vaše tělo nabírá stejně jako vy plníte svou bytost spoustou emocí?
Věděli jste, že se emoce ukládají do našich tukových buněk? Co takhle je z nich všechny vymazat? Zbavte se tuny emocí a vaše tělo se bude opět cítit lehce.

Již po jednom spuštění procesu dochází k mnoha změnám, nejen na těle.

 

Bolest, co s ní?

Cítíte v těle bolest? Jste zvyklí ji zahánět prášky nebo obcházíte lékaře, aby našli příčinu a bolest odstranili? Nebo vám vyšetření dopadlo dobře, nic se nenašlo a přesto cítíte bolest v těle?
Má bolest vaše dítě nebo někdo z vašich blízkých?

Bolest je často způsob našeho těla, jakým nám dává informaci o tom, kolik názorů a tzv. pevných úhlů pohledů zastáváme, na kterých si trváme, ale které nám dobře neslouží a našemu tělu neprospívají. Tělo nám to dává najevo bolestí nebo tak, že se v těle vytvoří stagnace, přestává proudit energie tak, jak by měla, a to se projeví fyzickou bolestí na těle.

 

Odblokuj své tělo

Jsou vaše svaly napjaté, stažené ať již od fyzické námahy anebo vlivem stresu, prožitého traumatu?

Tento tělesný proces Access Consciousness je výborná metoda pro relaxaci a uvolnění i všech uzamknutých emocí, následků hodnocení druhých lidí a mnohem více. 
Zažijte lehkost, jakou vaše tělo může mít!

 

Pryč s traumaty

Tento proces používáme v případech, kdy bylo tělo traumatizováno (zneužití, úraz náhlá údálost), při nevyřešené bolesti, která setrvává v těle nebo se opakuje a také při omezení pohybu. Tento proces odstraní vše, co uzamklo prožité trauma a šok do těla. Odstraňuje i psychická traumata, kterým jsme byli v průběhu života vystaveni.

Strnulost a bezmoc

Tělesný proces, který odstraní tzv. kompenzační proudy, které umožňují všechny způsoby, kde lžeme samy sobě a kde cítíme bezmoc.

Všude tam, kde se vzdáváme své síly a přežíváme místo abychom prospívali. Tam, kde se tzv. motáme ve stejných vzorcích. Je účinný tam, kde nejsme sami sebou, věříme lžím ostatních a nevěříme ve své schopnosti.
Ve všech případech, kde místo toho, abychom energii využili pro sebe, namíříme ji sami proti sobě. A nakonec i tam, kde hledáme viníky za to, co se nám v našem životě děje.

 

Lehkost namísto tíhy této reality


Máte pocit, že vás lidé hodnotí za to, jací jste nebo za to, co děláte? Nedokážete se uvolnit? Trpíte depresemi nebo vás provází negativní hodnocení ke všem oblastem vašeho života?
Nechte odejít tíhu názorů jiných lidí, které mají na vás nebo na cokoli, co děláte. Jaká lehkost je možná ve vašem světě?

Proces je vhodný i pro každého, kdo chce více komunikovat se svým tělem a eliminovat všechna místa, každou buňku, kde přijímáme morálku a kulturu ve které žijeme za vlastní.
Jakou lehkost můžete pocítit ve svém těle?

Circuitry

Tento tělesný proces má vliv na mnoho chronických onemocnění, ze kterých se lidé nemohou dostat. Je také velkým přínosem pro lidi s rakovinou a dalšími nemocemi jako je např. epilepsie, autismus, ADD, ADHD a OCD.

Přináší velké změny i lidem, kteří absolvovali jakýkoli chirurgický zákrok, kdy na základě řezu na kůži došlo k poškození obvodů na těle. Tyto poškozené a neaktivované obvody jsou to, co způsobuje, že si tělo drží obtíže.

Pryč s bolestí zad


Tento proces se používá při mnoha omezeních, která vytvářejí mnoho ztuhlosti a nedostatku pohybu v páteři. Funguje i tam, kde se zdá, že se problému nemůžete zbavit.

Co když jiné dimenze poskytují Vašemu tělu úhly pohledu a mají účinky na Vaše tělo tady i tam? Máte-li v jednom těle onemocnění v jiné realitě, bude se to v tomto těle opakovat, vytvářet to samé. Tyto osoby fungují z těchto opakování, která vytváří omezení, které nelze zrušit. Je to, jako byste měli dva lidi, kteří tancují proti směru hodinových ručiček na obou koncích Vašeho těla, což by uzamklo tento protichůdný tanec. Pokud byste se pokoušeli vyřešit jen jeden konec, nikdy by to nezmizelo, protože ten druhý konec by to nedovolil.
Lidé, kteří mají bolesti krční páteře nebo bolesti v zádech (zvláště když se střídají bolesti krční páteře a dolní části zad) jsou hlavními kandidáty pro tento proces.

Někteří lidé zaznamenali zásadní změny v tom, jak jejich tělo funguje po spuštění tohoto procesu.

 

Lymfatické neshody a nekonzistence žláz

Jaké by to bylo, rozproudit svůj lymfatický systém, obnovit a mít možnost kdykoliv obnovovat tok vaší lymfy? Trápí vás otoky nohou? Míváte záněty dutin anebo problémy s ušima, sluchem. Pak je tento proces přímo pro vás.

Tento proces pracuje s lymfatickým systémem a systémem žláz. Dokáže nádherně rozproudit lymfatické toky celého vašeho těla.

 

TSS pro závislosti

Točíte se často v kruhu stejných událostí? Děláte stále stejné volby, které vám nevyhovují a ne a ne se dostat z toho kruhu?
TSS - trojnásobné sekvenční systémy - je proces pro vás, jak vystoupit ze smyčky minulosti a otevřít nové možnosti.

TSS pro závislé - kolikrát jste otupili svoji mysl alkoholem, léky, jakoukoli drogou?
Mnohdy pod vlivem těchto látek máme přístup k informacím daleko za hranici našeho běžného vnímání. Bohužel, často intenzivně nasáváme soudy a přesvědčení druhých, která se uzamknou v našich tělech a my pak fungujeme z těchto soudů a přesvědčení i mnoho let poté, co tyto látky již nepoužíváme.

TENTO PROCES VYČISTÍ VŠE, CO JSME POD VLIVEM TĚCHTO LÁTEK NASÁLI A V NAŠICH TĚLECH UZAMKLI.

 

Eliminace a vyhlazení toxinů

Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoli - odstranění škodlivých účinků amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování a další látky, které se vvyskytují v těle a tělo není schopno vyloučit je běžnou eliminací.

 

Regenerace buněk při a po rakovině

Je vhodný pro pacienty s rakovinou a je účinný při obnovení jejich imunitního systému. Pomáhá lidem pri procesu chemoterapie, kteří ji tak prochází s větší lehkostí a daleko lépe tak zvládají vedlejší účinky a projevy chemoterapie, jako je např. vypadávání vlasů, nechutenství ... atp.

 

BMM

Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta? A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni? Příští kurz ČESKÉ BUDĚJOVICE 19.6.

Zjistit více

Protilátky vědomí

Co byste si opravdu mohli vybrat, co nyní naprosto odmítáte, ..... že pokud byste si to zvolili, změnilo by to všechny reality? Příští kurz ... napište nám, pokud máte zájem

Zjistit více

Aktualizace možností

Jaké by to bylo, být zdrojem neustálé tvorby možností, ze kterých si můžete vybírat?

Zjistit více

Jak na hněv a vztek

Tento tělesný proces Access Consciousness Odblokujte z těla potlačený hněv a vztek. Příští kurz v Praze 17.12.2020

Zjistit více

Chřipka

Tělesný proces, který umožňuje tělu dynamicky překonat to, co považujeme za běžné lidské onemocnění. Příští kurz ... pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více

Všechno je opakem toho, jak to vypadá

Co kdy byste se na svou dosavadní realitu mohli podívat úplně z jiného úhlu? Příští kurz... pokud máte zájem, napište nám

Zjistit více