O nás

Vítáme vás na našich stránkách. Věříme, že vás informace, které zde máte možnost načerpat, obohatí. Budeme se těšit na společné setkání.

Jsme certifikovanými lektorkami a terapeutkami metody ACCESS BARS® a ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT®.

Access Consciousness poskytuje nástroje, jak být sám sebou, jak objevit své dary a talenty a mnoho jiného. Stejně tak, jako my dvě se posouváme dál k ještě větší lehkosti a radosti, obohacujeme naše životy o další nástroje Access, tak i naši absolventi i klienti spolu s námi otevírají svá vědomí a možnosti.

V rámci Access jsme prošly vyššími kurzy, jako jsou Foudation a 3-day Body Class a Choise of Possibilities/Výběr z možností, speciálními kurzy o partnerství i o těle. Protože nás cesta s Access baví a přináší do našich životů VÍCE zkušeností, radosti, spokojenosti, hojnosti atp. Na základě toho jsme i my schopny facilitovat účastníky našich kurzů a předat jim VÍCE znalostí, zkušeností, názorů.

Přispíváme těm, kteří se již rozhodli, pohnout se z místa nepohody k tvoření. Ať již soukromými sezeními nebo tím, že je naučíme praktikovat metody, které samy ovládáme.

Děkujeme za Access i za možnost být zde s vámi a pro vás.

Lucka a Adriana

Kontakt

Potřebujete znát více informací? Nejste si něčím jisti nebo nevíte, jaký další krok udělat? Nebo s námi jen chcete sdílet své životní zkušenosti a vzájemně se obohacovat? Chcete-li nás kontaktovat, neváhejte.

Zjistit více

Lektorky

Jsme certifikovanými lektorkami a terapeutkami metody ACCESS BARS® a ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT® a ACCESS Tělesné procesy. Samy jsme metody vyzkoušely, naučily se jejich techniky a jsme velmi vděčné , že je prostřednictvím našich kurzů můžeme šířit dál.

Zjistit více

Nabízíme

V průběhu života jsem se naučily a prošly mnoha metodami, které dokáží vyladit různé oblasti našich životů. Ty, které my považujeme za nejúčinnější a pro vás nejsnáze uchopitelnější, předáváme dál formou osobních konzultací a terapií.

Zjistit více