Nabízíme

V průběhu života jsem se naučily a prošly mnoha metodami, které dokáží vyladit různé oblasti našich životů.

Ty, které my považujeme za nejúčinnější a pro vás nejsnáze uchopitelnější, předáváme dál formou osobních konzultací a terapií. S každým z vás prvně probereme, co byste rádi řešili a poté navrhneme tu nejlepší metodu a postup pro vás.

Nepřišli jsme sem trpět, přišli jsme tvořit a obohacovat sami sebe i druhé. Každý to dokážeme, pokud se pro to rozhodneme.

Jakou budoucnost můžete vytvořit s volbou, kterou uděláte dnes?

Metoda ACCESS BARS®
Je jednoduchá, každý se ji může naučit.
Je účinná, každá terapie s sebou nese pozitivní změny.
Je vhodná pro každého, nemá žádné kontraindikace.

Jaké možnosti tu pro každého z nás jsou, abychom žili život podle našich představ?

 

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT®

Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift® obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Co kdybyste byli ochotni se o sebe starat a pečovat? Co kdybyste otevřeli dveře k tomu, abyste mohli být vším, o čem jste se rozhodli, že být nemůžete?

 

ACCESS Tělesné procesy

Prostřednictvím těchto procesů máme možnost uvolnit "uzamknuté/tzv. zmrzlé" emoce z našeho těla. Zároveň se  učíme opět navázat kontakt s vlastním tělem. Naše tělo je s námi v neustálé interakci - komunikuje s námi, jenom my nejsme zvyklí jej poslouchat. 

Jaké by to bylo, kdybychom svému tělu rozuměli?