Magnetická přitažlivost

Magnetická přitažlivost

Tento tělesný proces Access Consciousness odemkne programování v těle, které nás nutí být přitahováni lidmi, kteří vypadají dobře, ale ve skutečnosti nejsou přínosem pro nás, ani naše tělo.

To v nás zároveň eliminuje schopnost vidět budoucnost, protože jsme v sobě uzamkli schopnost přijímat - přijímat nejenom ve vztazích, ale i v ostatních oblastech našeho života (např. finance). Pro lidi, kteří obdrží tento proces je více dostupné vnímání jejich budoucnosti a voleb ve všech oblastech života. Jinými slovy, dokážete se lépe rozhodovat, co je pro vás to správné do budoucna.
Už vás nebaví zažívat to znovu? Přijďte si zažít energii tohoto procesu.

Chcete se k nám objednat na sezení?

Cena ošetření je 1500,- Kč. Trvá cca 60min.

 

Chcete se proces naučit? 

Anebo ho používat při svých sezeních s klienty, pro sebe, svou rodinu? Registrujte se na některý z našich kurzů.

Procesy, které na našich kurzech facilitujeme, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy. Dovedeme vás do bodu, kde budete VĚDĚT a dále rozvíjet vztah s tělem. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

Vhodné pro každého, není nutné předchozí absolvování jiných Access kurzů.

Po ukončení kurzů obdržíte oficiální certifikát a můžete tento proces praktikovat v rámci rodiny nebo v rámci své praxe.

KURZY   SEZENÍ