Nepodléhám panice a názorům ostatních

Teď a zvláště v tuto dobu, kdy všichni sedíme doma a rouška přes ústa nám dává nový image, jsem vděčná za nástroje, které jsem se naučila na kurzu Access Bars. Kolikrát za posledních pár dní jsem již pocítila vděčnost za tohle mé byť možná ne úplně logické rozhodnutí? Mnohokrát.

Komu z nás dnes neleží na mysli právě blaho, zdraví a spokojenost naší rodiny? 

Jak znám sama sebe, ještě před půl rokem, kdybych se dozvěděla o koronaviru, byla bych v panice a v obrovském strachu o sebe a svou rodinu. Otázky a nástroje, které jsem se naučila na kurzu mi umožňují nadhled, nejsem tolik v emocích, jako by se mě všechny ty zprávy, které zaznívají z médií a od lidí z mého okolí téměř netýkali. Ta lehkost s jakou řeším každodenní záležitosti v této době je neskutečná.

Začala jsem šít roušky, rozvážím je potřebným a jsem teď oporou i mým rodičům, se kterými jsme po telefonu denně v kontaktu. To by mě dříve ani nenapadlo. Zabarikádovala bych se doma, pustila bych si zprávy a dělala pro svou rodinu krizové plány.

Co se to s tebou děje? Jak to, že nevyšiluješ a jsi tak pragmatická?: ptají se mě mé kamarádky. A víte co? Volají nyní častěji, rády mě poslouchají, když jim vyprávím o tom, jak si i v této situaci tvořím svůj život. Moje velké díky patří této metodě, která mi pomáhá vidět nové možnosti a neomezovat se minulostí.

Pravidelně dávám Bars mým dvěma dětem i manželovi. Jsou to krásné společné chvíle a navíc jsou více v pohodě. U dětí bez kamarádů a s online školou je domácí pohoda a klid skutečně k nezaplacení. 

Chtěli byste se dozvědět více o této metodě s tak "zvláštním" názvem Access Bars?

Access Bars   Termíny kurzů   Blog