Lektorky

Když jsme se poprvé dozvěděly o  ACCESS, byly jsme nadšené. Začaly jsme s metodou Access Bars®, naučily se její techniky a postupně jsme do naší praxe přidaly i jiné metody, jako je ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT® a ACCESS Tělesné procesy. Všechny tyto procesy dnes prostřednictvím našich kurzů předáváme dál, protože vidíme, jak ovlivňují kvalitu životů našich klientů i absolventů našich kurzů.

Access je soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nehodnotí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý a zcela přítomný ve všech oblastech našeho života. Nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Pomáháme lidem, kteří se již rozhodli, pohnout se z místa nepohody. Ať již terapiemi nebo tím, že je naučíme metody praktikovat.

Metoda ACCESS BARS®
Je jednoduchá, každý se ji může naučit.
Je účinná, každá terapie s sebou nese pozitivní změny.
Je vhodná pro každého, nemá žádné kontraindikace.

Jaké možnosti tu pro každého z nás jsou, abychom žili život podle našich představ?

 

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT®

Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift® obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Co kdybyste byli ochotni se o sebe starat a pečovat? Co kdybyste otevřeli dveře k tomu, abyste mohli být vším, o čem jste se rozhodli, že být nemůžete?

 

ACCESS Tělesné procesy

Prostřednictvím těchto procesů máme možnost uvolnit "uzamknuté/tzv. zmrzlé" emoce z našeho těla. Zároveň se  učíme opět navázat kontakt s vlastním tělem. Naše tělo je s námi v neustálé interakci - komunikuje s námi, jenom my nejsme zvyklí jej poslouchat. 

Jaké by to bylo, kdybychom svému tělu rozuměli?