Kvantová terapie

O metodě

Tato metoda vychází z kvantové fyziky, kde realita je přímo závislá na pozorovateli. Kolem nás existuje kvantové pole, které je tvořeno nekonečným množstvím možností. Na našem vědomém výběru závisí, která z těchto možností se stává naší realitou, tu pak žijeme. Víte jakou realitu jste si zvolili? No přeci tu, kterou vidíte kolem sebe. Ale nemusí to tak být napořád, stačí zapracovat na svých podvědomých procesech.
Kvantovka je velmi rychlá a účinná. První změny pocítíte okamžitě. Nepříjemné emoce se uvolní a díky tomu se vyladí i konkrétní situace, nastane změna ve vaší realitě. 
 

Komu je určena

Každému, kdo není úplně spokojený s tím, co má, jak žije a rozhodl se pro změnu. Každému, kdo si přeje vylepšit nebo změnit svůj zdravotní stav, finanční situaci, vyladit vztahy s lidmi, ať již v rodině nebo v práci, mít něčeho více, méně. Každému, kdo chce být šťastný, protože pokud něco chceme, je to jen proto, že si myslíme, že pak se budeme cítit lépe, pak budeme šťastni. 

Cokoliv chceme, můžeme mít. Jakmile jednou vyšleme záměr /pocítíme touhu to mít/ je to již na cestě k nám. Naše práce je pak jen o tom, nestát tomu v cestě a nebrzdit si všechny tyto možnosti svými přesvědčeními, programy a strachy. Pomocí kvantové terapie lze vyladit každou oblast života, kde se nám toto děje.
 

Jak probíhá

Terapie probíhají osobně nebo na dálku, po telefonu. Při terapii pracujeme s informacemi ve vašem kvantovém poli.

Formou rozhovoru, při vašem plném vědomí, společně odkrýváme vzorce chování a programy, které vám brání v přesvědčení, že hojnost všeho pro vás existuje. Většinu těchto programů si neseme z rodiny - z dětství, některé jsme nasbírali během života, např. ve škole. Jsou to naše přesvědčení, kterým věříme. Tyto programy odstraníme, přepíšeme na nové, vyhovující a podporující přesně to, co si přejete. Otevřete se tím všem možnostem, které vám Zdroj (Vesmír, Pole) neustále a vytrvale nabízí, jen vy je pod tíhou vaší aktuální reality nevidíte.

Kvantová terapie působí na všech úrovních naší bytosti. A tímto dokáže obsáhnout nejen naše fyzické zdraví, ale i partnerské a vztahové záležitosti, jednoduše může vylepšit jakoukoliv oblast našeho života. 

 

 

 

 

Co lze kvantově řešit

Finance a práce

Není-li vaše finanční situace uspokojivá, nemáte práci, která vás baví a dobře živí, nezoufejte. Tohle je právě oblast kde nám kvantovka dává obrovské možnosti využití. Tady můžeme tvořit, tady je potenciál si hrát a nechat se unášet na vlnách naší fantazie. Zde si můžeme do života přivolat nejen finanční hojnost a nezávislost, ale i novou práci, která nás bude naplňovat a posouvat dál. Jde jen o to se odvázat ve svých přáních a pak samozřejmě pořešit to, čím si je sami brzdíme.

Vztahy

Vztahy jsou důležitou součástí a zároveň i zrcadlem našeho života. Prostřednictvím lidí kolem nás a našich reakcí na ně dostáváme velmi cenné informace o nás samých. Místo toho, abychom se zlobili na ně, zaměříme se na sebe, ve svém nitru najdeme příčiny toho, proč nám určité věci, reakce a situace vadí. Ty pak v kvantovém poli vyladíme. Posílíme ty správné vazby a vyčistíme staré bloky. Naše vyzařování se změní a tím dáme možnost našim vztahům být harmonickými a láskyplnými.

Zdraví a fyzické tělo

Každá nemoc je jen odrazem našich přesvědčení, způsobu myšlení a žití. Kvantově lze léčit všechna chronická, akutní i poúrazová onemocnění. Vždy se jde k příčině vzniku a odstraňují se psychické bloky a spouštěče. Pomocí této metody lze podpořit hubnutí, jakoukoliv regeneraci organismu i například problémy s otěhotněním.

Strachy a závislosti

Náš život nemusí být plný strachů ohledně věcí, které ve většině případů ani nenastanou. Velmi snadno se můžeme zbavit různých úzkostí, fóbií a obav z budoucnosti, nebo naopak nepříjemných zážitků z naší minulosti.

Cokoli, co si přejete mít, být, je možné.

Přejete si víc cestovat, míň pracovat, mít nové auto, dům, skvělého partnera, hodně přátel?

Vše, co si přejete, můžete mít. Jde jen o to sladit naše pocity tak, abychom byli přesvědčeni o tom, že hojnost toho všeho tady pro nás je a můžeme ji mít. Není to nic nemožného, je to naše přirozenost, jako děti jsme to všichni uměli. Jen jsme postupem času uvěřili tomu, co jsme kolem sebe viděli víc, než sami sobě.

 

Kvantová terapie jako cesta transformace

V téměř každé výše uvedené oblasti se při kvantové terapii dotkneme témat z dětství. Přebíráme vzorce chování a programy svých rodičů, často právě v dětství vznikají naše první bloky a strachy, které pak úspěšně rozšíříme do dalších oblastí našeho života. Nemusí jít přitom o nic velkého, zásadního a přesto si je pak dál neseme životem, opakovaně nás přivádí do situací, kde se necítíme dobře, kde se nám nedaří.

Je neuvěřitelné jaký posun nastává, pokud vyčistíme vztahy s našimi rodiči, sourozenci a dalšími blízkými. Svět kolem nás se změní, my začínáme vnímat jiné situace, okolí na nás reaguje jinak. Přitom jsme to pouze my, kdo změnil své pocity a myšlenky a tím i realitu našeho života. 

Dále nabízíme