Kass Thomas Praha listopad

Listopadový program v Praze, kde máte možnost Kass zažít osobně, když facilituje, zahrnuje mnoho témat a umožní vám vybrat si oblast, kde chcete nejvíce posunout své vědomí a umožnit své bytosti dělat a být tím, kým skutečně je.

Oslavte s námi křest PRVNÍ knihy Access nástrojů, 7 kroků efektivní komunikace, přeložené do češtiny. Ponořte své tělo do 7 kroků v podání Kass na jednodenním workshopu anebo se zaměřte na své své vztahy s okolím, vámi i penězi v 3 hodinových workshopech na různá témata.

Jedna z největších předností Kass je její laskavost a jednoduchost se kterou předává Access nástroje, jak podněcuje v každém z účastníků jeho jedinečnost a dar pro sebe, své okolí, společnost i planetu.

Otevřete své vnímání s Kass a přispějte tak vědomí celé naší země.

Pro ty z vás, kteří si zvolí jednodenní workshop Access nástrojů 7 kroků efektivní komunikace

DÁREK od Kass - 10% sleva na 3hodinové workshopy 

Jak být ve spojení se svým tělem - workshop PRAHA

Jste přítomni ve svém těle? Kdyby vaše tělo mohlo mluvit, co by vám řeklo? Většina lidí tráví tolik času mimo své tělo, že si ani neuvědomují. Na kolik jste ochotni dovolit svému tělu, aby vás vedlo k naplněnému životu, který můžete žít?

Zjistit více

Křest knihy 7 kroků efektivní komunikace

7 kroků efektivní komunikace je PRVNÍ kniha Access nástrojů přeložena do češtiny. Buďte u jejího uvedení na trh, poznejte její autorku Kass Thomas i lehkost s jakou předává Access nástroje a facilituje lidi po celém světě.

Zjistit více

7 kroků efektivní komunikace - workshop PRAHA

7 kroků, které vám otevřou dveře k životu, kde jste schopni navázat spojení s ostatními, tím, že začnete vnímat své tělo, snižovat své bariéry a překonávat masku, která vás odděluje.

Zjistit více

Vytvořte si vztah s penězi - workshop PRAHA

Chcete vytvořit víc ZMĚNY v peněžních tocích a ve vztahu s nimi? Tento workshop je o používání všech nástrojů, které máme k dispozici, abychom zajistili, že již TEĎ do našich životů a bankovních účtů začne plynout hojnost.

Zjistit více

Důvěrnost ve vztazích - workshop PRAHA

Tří hodinový workshop plný praktických nástrojů, které vám pomohou vytvořit okamžitou změnu v tom, jak vidíte vztah obecně a vaše vztahy s ostatními: rodinou, přáteli, partou, partnery, dětmi a ostatními lidmi.

Zjistit více