Kass Thomas, CF a Body CF

Naplňuje mě radostí, když vidím, jak rychle a snadno může někdo začít ve svém životě vytvářet více, pro své tělo, finanční situaci tím, že si to zvolí. Jaké dary a talenty máte, které vám přicházejí tak snadno, že je ani nepovažujete za cenné? Kass Thomas

Světová facilitátorka Access Consciousness, jedna z 20ti světových facilitátorů 3 denních body procesů. Její online série jsou určeny všem, kteří chtějí vytvořit VÍCE. Chcete zažít Foundation a 3 Day Body v jejím podání - únor v Praze

 

Foundation s Kass Thomas v PRAZE

5 - 8 ŘÍJNA - Foundation, čtyřdenní kurz Access Consciousness, který změní váš život. Na Foundation začnete vidět své názory, které vás omezují a které můžete změnit, což vám umožní fungovat od otázky, po volbu, možnosti a bytí přínosem.

Zjistit více

Tanec s bohatstvím

09. - 10. ŘÍJNA. Super intenzivní dvoudenní workshop, který začíná u vás a u toho, jak využít svůj talent k vytvoření úspěchu v podnikání a v životě se skupinovou dynamikou.

Zjistit více

3-denní Access Body Class v PRAZE

11. - 13. ŘÍJNA 3 Day Body je navržen tak, aby otevřel dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáváte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k tělu, začnete měnit, váš vztah ke všemu ve svém životě.

Zjistit více

Kass Thomas, CF a Body CF

Naplňuje mě radostí, když vidím, jak rychle a snadno může někdo začít ve svém životě vytvářet více, pro své tělo, finanční situaci tím, že si to zvolí. Jaké dary a talenty máte, které vám přicházejí tak snadno, že je ani nepovažujete za cenné? Kass T.

Zjistit více