Kass Thomas, CF a Body CF a online i 3-denní Body Procesy

Kass Thomas - listopad v Praze

Kass Thomas, světová facilitátorka Access Consciousness, navštíví v listopadu Prahu a vy máte skvělou příležitost zažít tuto úžasnou ženu osobně hned ve čtyřech workshopech na různá témata.

Zjistit více

Kass Thomas, CF a Body CF

Naplňuje mě radostí, když vidím, jak rychle a snadno může někdo začít ve svém životě vytvářet více, pro své tělo, finanční situaci tím, že si to zvolí. Jaké dary a talenty máte, které vám přicházejí tak snadno, že je ani nepovažujete za cenné? Kass T.

Zjistit více

Foundation s Kass Thomas v PRAZE

Foundation, čtyřdenní kurz Access Consciousness, který změní váš život. Na Foundation začnete vidět své názory, které vás omezují a které můžete změnit, což vám umožní fungovat od otázky, po volbu, možnosti a bytí přínosem.

Zjistit více

3-denní Access Body Class v PRAZE

Tento seminář AC je navržen tak, aby otevřel poutavý dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáváte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k tělu, začnete měnit, váš vztah ke všemu ve svém životě.

Zjistit více

Příběhy Zlaté planety

Tam, kde jsou ulice dlážděny zlatem. Je to jednoduše krásný příběh? Metafora? Je nyní ta správná doba otevřít přístup k našim schopnostem?

Zjistit více