Kass Thomas, CF a Body CF

Jmenuji se Kass Thomas, jsem certifikovanou facilitátorkou (CF) Access Consciousness®

Deset let jsem cestovala po celém světě, facilitovala workshopy, skupiny i jednotlivce. Tady jsem si uvědomila, že moje schopnost komunikovat s lidmi přesahuje normu, je to talent.

Talent, který mi umožnil cestovat s rostoucím nádechem naděje v to, co je opravdu možné, když někdo vyžaduje změnu v životě a má odvahu ji následovat.

Pracovala jsem několik let v nadnárodních společnostech v New Yorku, kde jsem založila vlastní divadlo a několik let později i vlastní filmovou produkční společnost v Itálii.

Mnoho práce, hraní i života během: Byla jsem zaměstnavatel, zaměstnanec, byla jsem najímána i propuštěna, vdala jsem se, rozvedla a znovu vdala.

A víš ty co?

Nikdy jsem neměla méně než pět názorů na různé způsoby, jak změnit situaci, která pro mě nebyla dobrá.

To je také talent a je to také způsob, jakým se dívám na život, způsob ke kterému zvu každého, koho potkávám. Neexistuje nic, co bychom nemohli změnit, pokud budeme ochotni se podívat na to, co nám funguje a co nefunguje, klást nějaké otázky a být ochotni dělat to, co je třeba k tomu, aby se situace změnila.

 

To je to, co dělám. To je to, čím jsem, a to je mé pozvání všem, se kterými se setkávám a pracuji. Když to dělám, jsem tím, povzbuzuji ostatní, aby to také udělali a byli stejní. Je to pak více zábavy. Práce se stává hrou a změna je konstantní. Toto přispívá všem a všemu kolem nás.

Naplňuje mě radostí, když vidím, jak rychle a snadno může někdo začít ve svém životě vytvářet více, pro své tělo, finanční situaci tím, že si to zvolí.

Jaké dary a talenty máte, které vám přicházejí tak snadno, že je ani nepovažujete za cenné? Vaše podnikání, vztahy, investice, štěstí a planeta jsou v rovnováze.

Co si vyberete? 

Co dnes mohu přidat do svého života, co vytvoří okamžitě více? 

To je jedna z mých nejoblíbenějších otázek. ... a mám asi dalších 57 oblíbených otázek. 

 

Jsem chodící a mluvící demonstrace toho, jak snadno komunikovat: se sebou, s ostatními, se svým tělem, s byznysem i celým světem. Prostřednictvím otázek, slovních prohlášení, energetické práce s tělem i praktickou demonstrací zahrát určitou roli, vyzývám lidi, aby se podívali na různé oblasti života, své každodenní činnosti, vztahy a práci z nových, proaktivních hledisek. Věřím, že když jste skutečně ochotni se podívat na to, co chcete, rozpoznat, co pro vás je a není dobré, to samo o sobě vám umožní vstoupit do zcela nové arény.

Pak, pokud máte odvahu si to, co je pro vás dobé i zvolit, radost, zábava a bohatství vám přicházejí s lehkostí. 

Nabízím soukromá sezení, skupinová školení a workshopy na různá témata, kde využívám mnoho pragmatických nástrojů Access Consciousness, lehkost komunikace a moje roky podnikání a životních zkušeností.

Podporuji lidi v tom, aby si uvědomili, co již vědí o tom, jak se pohybovat kupředu a užívat si zdravějšího přístupu k životu, práci a soustředění. 

 

Moje workshopy obsahují témata jako: 

Komunikace s tělem
Obchod a peníze
Intimita s penězi
Spolupráce s ostatními pomocí Snadnost
Snadno a zábavně žijící vědomě
Lehké nebo těžké
Energetické toky
Přístupové body Bars
3 denní Access Body Procesy
Jak se stát penězi
Toky energie

 

Co o Kass říkají absolventi jejích kurzů?