Jsem opět šťastná

!Jsem matka dvou malých dětí, s manželem nám to moc neklape a navíc jsem přišla o práci.! 

A letos jsem prožila nejkrásnější Vánoce v mém životě - díky sobě a mé ochotě používat Bars. Nebylo to tak ale od úplného začátku. :-)

Sezení Access Bars jsem si vybrala, když jsem byla ve stavu "tonoucí se i stébla chytá". Hned následující dny jsem se cítila skvěle. Byla jsem klidnější a přestala jsem tolik hroutit situací s dětmi i s manželem. Moc se mi ulevilo.

A tak jsem se rozhodla jít na kurz této metody a měla jsem velká očekávání. Lákala mě i skupina praktiků v Praze, kde se schází a zdarma si dávají vzájemně sezení. DOŽIVOTNÍ PĚČE, nádhera! Také jsem očekávala, že si hned najdu práci. Ale to se mi bohužel nedařilo. Postupem času jsem začala být alergická na příběhy ostatních účastníků kurzu, kteří popisovali, co vše se jim po kurzu změnilo a jak jim tato metoda pomáhá. U mě se neměnilo NIC. 

Pak jsem si jednou otevřela manuál z kurzu a začala jsem nástroje této metody opravdu používat.

Dnes je první svátek vánoční a nejenom, že mám skvělou práci, ale takové Vánoce, které jsem včera prožila se svou rodinou, byly něco, co jsem ještě nikdy nezažila. Bezvadná nálada, vše se dařilo a bylo opravdu v hojnosti.

A tak děkuji prvně sama sobě, že jsem to nevzdala a že jsem tyto tak snadné nástroje opravdu zařadila do svého života. Stačilo jenom začít používat to, co jsem se na kurzu naučila. Děkuji za Access.

Příběh Alice, naší absolventky z roku 2019

Více o Access Bars   termíny kurzů