Jak vypadá kurz Access Bars

Vítejte na ukázce našich kurzů.
Kurzy jsou jednodenní, začínáme většinou v 10 hodin ráno a předpokládaný konec kurzu je v 18 hodin. Každý máte k dispozici pohodlné lehátko, deku na přikrytí i polštářek. Budete-li chtít vzít si s sebou vlastní oblíbený polštářek a deku, můžete. V průběhu kurzu máte zdarma kávu, čaj i bohaté občerstvení. Setkáte se s příjemnými lidmi, budete pracovat v milé atmosféře a provázet vás budeme my dvě (Lucka a Adriana).

  

Máte-li svou vlastní skupinku a prostor, kde kurz i v mnohem menším obsazení můžeme udělat, dejte nám vědět. Rády za vámi přijedeme. Dle počtu přihlášených my obě nebo i jen jedna z nás.

  

Obě jsme certifikovanými lektorkami kurzů ACCESS BARS společnosti Access Consciousness. V rámci jednoho kurzu tak budete mít možnost získat dostatečné množství informací, různé úhly pohledů, předáme vám velké množství našich osobních zkušeností s metodou i praktické návody. Koncepce kurzů nám umožňuje mít dostatek prostoru pro každého z vás, každou kombinaci bodů s vámi několikrát projdeme. Praktici z našich kurzů odchází klidní a jistí.

ACCESS BARS je jeden z hlavních nástrojů Access Consciousness/Přístup k vědomí. Není ale jediný. Na každém kurzu se kromě metody 32 bodů dozvíte minimálně o 5 dalších nástrojích Access Consciousness, které můžete využívat v životě svém, vašich blízkých, nebo i vašich klientů. Není jen jedna cesta jak být vědomý, je jich mnoho a s Access Consciousness se nám všem otevírají neskutečné obzory a možnosti, jak se vrátit sám k sobě, být sám sebou a dokonce velmi jednoduchými metodami pomoci lidem kolem nás zažít to stejné.

 

Na závěr každého kurzu dostanete oficiální certifikát společnosti Access Consciousness, společně se vyfotíme, aby vám zůstala vzpomínka na den, od kterého už nic nebude stejné jako předtím.

 

Tím to ale nekončí. Pokud budete chtít, budeme se dále setkávat při různých akcích, dělat výměny Bars, rozvíjet se společně, i spolupracovat. Každý absolvent našich kurzů má možnost být uveden na stránce terapeutů zde (rozděleno podle krajů) tak, aby každý, kdo naše stránky navštíví, mohl najít svého Bars praktika. Jakmile jednou otevřete své vědomí, začnou vám každému přicházet do cesty neskutečné možnosti a je moc fajn mít s kým sdílet, spolupracovat, i se jen vzájemně podněcovat. S otevřeným vědomím je pole možností neomezené, neexistují žádné limity. Nevěříte? Vyzkoušejte.

 

S láskou

Lucka a Adriana

Termíny kurzů