Globální den Bars - 23. ledna 2020

Již posedmé v tento lednový termín šíříme celosvětově vědomí a Access Bars. Oblíbená metoda, kterou praktikují dospělí, děti, důchodci, terapeuti, maséři, pečovatelky i maminky u svých dětí, manželky... ve více než 175 zemích světa již 30 let.

Ještě jste o Access Bars neslyšeli? Nyní máte možnost o této metodě nejen slyšet, ale i zažít.

Videa obsahují české titulky, je třeba je jen spustit

Představte si, že by někdo mohl stisknout tlačítko a ztlumit hlas ve vaší hlavě, který vám neustále říká, že nejste dost dobří nebo že nemůžete mít to, po čem toužíte?

Tento hlas pochází z myšlenek, pocitů a emocí, které jsme zavřeli v našich myslích, a které nás udržují v přesvědčení, že můžeme mít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. Více o Access Bars zde

Den plný Bars a další Access nástrojů

23. ledna 2020 v Praze a v Liberci

V Praze se potkáte s Adrianou na adrese Ženské domovy, Ostrovského 253/3, 5. patro - Access Praha

V Liberci se potkáte s Luckou na adrese Moskevská 637/6, 1. patro - Access Liberec

V Brně se potkáte s Andreou Veselou a Kateřinou Grunovou, více o brněnském programu najdete ZDE

Program dne - ZDARMA 

Jsme součástí většího celku, tento den probíhá po celém světě a my budeme po celý den pro zájemce vysílat přímý přenos z Říma, kterým nás provedou zakladatelé a hlavní představitelé Access Consciousness. Celý program z Říma najdete ZDE

Praha i Liberec má pro vás navíc další zajímavé akce, keré jsou pro vás zdarma

Dopolední program 

9:00 - 12:00 hodin - Co když právě VY jste zdrojem šťastné rodiny?

To vůbec neříkáme, že jste to právě VY, kdo má všechno odedřít a celou rodinu udělat šťastnou:-)

Právě naopak! Jak na to? Je to snazší než si myslíte. Dáme vám pár tipů, zodpovíme vaše dotazy, potkáte se se skupinou "nejspíš" žen, ale muži jsou také vítáni, která řeší podobná témata. Své ratolesti vezměte sebou, přibalte jim něco, čím se zabaví, abychom si tyhle dvě hodinky mohly společně náležitě užít. Na závěr si budete moct vyzkoušet metodu Access Bars na vlastní kůži a třeba i vaše děti. 

Šťastná máma = šťastná celá rodina. 

12:00 - 14:00 hodin - Uvolnění stresu - rychle a snadno

Kolikrát za den vás někdo naštve? Žijete v napětí, časovém, vztahovém nebo finančním pnutí? Co když je tady cesta to mít jinak? Od té doby, co používáme techniky Access a nejenom Bars, jsme ve větší pohodě a překvapivě jsou více v pohodě i lidé kolem nás. Kdyby nám někdo před dvěma lety řekl, že tohle je možné, nevěřily bychom.

Během tohoto dopoledního NO STRESS cyklu si vyzkoušíten nejen Access Bars, které jsou super účinné, ale uvolníme vám napětí z těla i dalšími slovními procesy. Odskočte si z práce v polední pauze na tuto super relaxační lázeň.

Co všechno je tady možné?

 

15:00 - 17:00 hodin - Co vám říká vaše tělo?

Jak hodně jste ve spojení se svým tělem? Věděli jste, že ne vždy nemoc znamená, že něco děláte špatně? Jakou komunikaci se svým tělem můžete začít a jaké prostředky k tomu máme v Access Consciousness. 

Od 15 hodin se zaměříme na tělo, ukážeme vám co vše je s těly možné pomocí tělesných procesů. Veškeré zdravotní problémy mohou být minulostí. Nikdy to nevzdávejte, jakákoli diagnóza je jen závěr, který lze změnit.

Co kdyby vaše tělo byl váš nejlepší kámoš a ne něco, co neustále hodnotíte?

17:00 - 19:00 hodin - Kolik peněz jste ochotni přijmout?

Určitě si říkáte, že byste ty peníze a celkovou hojnost skutečně chtěli a ony nepřichází. Pokud nemáte hojnost ve svém životě, JEDINÝ důvod je, že ji k sobě z nějakého důvodu nepustíte. Víte, kolik energie vás stojí zastavit ten PROUD hojnosti, který k vám míří? Hodně:)

V těchto dvou hodinách se zaměříme na Access metody, které jsou velmi jednoduché, rychlé a zvládne je každý. Váš úhel pohledu tvoří váš život. Jaké úhly pohledu máte, které vám nedovolí zažívat naprostou hojnost, která je tady možná. 

Co ještě můžete do svého života pozvat?

Dejte nám vědět, že se k nám chystáte. Kapacita našich studií je omezená, tak ať u nás máte pohodlí.

Do poznámky uveďte kterou část z našeho programu a v kolik hodin jste si vybrali. V průběhu celého dne bude k dispozici káva, čaj a malé občerstvení.

Dejte vědět, kdy k nám dorazíte   Více o Bars   Více o tělesných procesech