Access Foundation online

Co když právě nyní, kdy se zdá, že všechny jistoty a to, na čem jsme stavěli vzalo za své, je čas objevit nebo prohloubit v sobě vědomí a vědění, které tam vždy bylo, jen jsme si ho nebyli vědomi?

ONLINE ACCESS FOUNDATION

Takto jsme my absolvovali 5ti denní trénink Certifikovaných facilitátorů online a musíme říct, že to bylo velmi příjemné, mít kontakt nejen s facilitátory, ale vidět zároveň všechny účastníky, jak sledují zoom s Garym, Dainem, Simone i Brendonem, užívají si to nebo když kladou otázku.

Online verze má něco do sebe, ale určitě není pro každého. :-) 

TERMÍN: 28.května - 1.června (začínáme 28.5. a 28.5. od 16 do 20 hodin, víkend si dáme intenzivní 2 dny facilitace od 9 ráno, pondělí opět od 16 do 20 hodin) 

Možná jste si všimli, že není 4 denní, ale více denní. Access umožňuje tento online kurz rozdělit i do více dní a my toho rády využijeme. V tomto rozdělení máme lehkost my i naši účastníci, kteří chodí do práce.

CENA: 29.000,-Kč jako live verze (druhé absolvování během 12ti měsíců je 14.500,-)

V ceně budete mít PDF manuálu, nahrávky audio i video. Obzváště video nahrávky jsou velmi příjemným bonusem pro každého účastníka. Budete s námi i se všemi na kurzu kdykoliv budete chtít.

OBSAH: V rámci těchto dní projdeme všechny oblasti vašeho života a podíváme se na to, kde možná stále nevědomě omezujete své bytí a nevybíráte si to, co je tu pro vás k dispozici. Access Foundation manuál obsahuje téměř 70 stránek nástrojů, procesů, které všechny projdeme a budeme se věnovat více do hloubky těm, kde bude energie tíhy a napětí tak, jak se tento kurz poskládá. Energii kurzu tvoříte vy, účastníci, vy přinášíte témata a tvoříte spolu s námi celý kurz. Žádná volba není "dobrá" ani "špatná", každá tvoří. Pokud budete s námi na kurzu, bude to vzájemné obohacení.

Témat obsažených v manuálu je několik desítek a množství uvědomění, kde všude se ještě limitujete je nesmírné. Vděčnost za způsob, jakým Access přistupuje ke všemu, co my vnímáme jako pravdivé. Máte se na co těšit. 

Pozvánka od Grayho, Daina, Simone a Brendona - spusttě si české titulky

Tělesné procesy: Tělesné procesy Access Consciousness nelze dělat na dálku, ty procesy, které jsou součástí manuálu vám vysvětlíme, ukážeme, jak je spouštět na někom, kdo bude s námi v místnosti. Každý si spustíte proces sám na sobě a pokud byste měli někoho, kdo bude v té době v místnosti, můžete procesy spustit na něm. V OKAMŽIKU kdy bude možné se opět setkávat, uděláme si buď společný den těchto procesů a tím i malou after Foundation párty nebo si můžete vybrat účast na těchto procesech kdekoli v ČR, jak je budeme mít vypsané. Obojí zdarma.

K online Foundation jsme měly zoom, pokud jste na něm nebyli, můžete shlédnout záznam zde:

Těšíme se na setkání s vámi

Lucka a Adri (a skvělé Access nástroje)

Co když život může být větší zábava než si dokážete představit?

Jste černá ovce své rodiny? - spusťte si české titulky

Termíny kurzů   Více o Access Foudation   Více o nás