Access Foundation online

Co když právě nyní, kdy se zdá, že všechny jistoty a to, na čem jsme stavěli vzalo za své, je čas objevit nebo prohloubit v sobě vědomí a vědění, které tam vždy bylo, jen jsme si ho nebyli vědomi?

ONLINE ACCESS FOUNDATION

Takto jsme my absolvovali 5ti denní trénink Certifikovaných facilitátorů online a musíme říct, že to bylo velmi příjemné, mít kontakt nejen s facilitátory, ale vidět zároveň všechny účastníky, jak sledují zoom s Garym, Dainem, Simone i Brendonem, užívají si to nebo když kladou otázku.

Online verze má něco do sebe, ale určitě není pro každého. :-) 

TERMÍN: 12.12. - 16.12.2020 / víkend od 9:30 do 17:30 / Po, Út, St. vždy od 16:30 do 20:30 

Po dohodě s účastníky je možné časy i upravit

CENA: 29.000,-Kč jako live verze (druhé absolvování během 12ti měsíců je 14.500,-)

V ceně budete mít PDF manuálu, nahrávky audio i video. Obzváště video nahrávky jsou velmi příjemným bonusem pro každého účastníka. Budete s námi i se všemi na kurzu kdykoliv budete chtít.

 

Přejete si Foundation s někým částečně sdílet, dávat si Bars, procesy? 

Ozvěte se nám a my vás různě propojíme. Zatím se tvoří tato města:

OSTRAVA, PRAHA, BRNO, LIBEREC

 

OBSAH: V rámci těchto dní projdeme všechny oblasti vašeho života a podíváme se na to, kde možná stále nevědomě omezujete své bytí a nevybíráte si to, co je tu pro vás k dispozici. Access Foundation manuál obsahuje téměř 70 stránek nástrojů, procesů, které všechny projdeme a budeme se věnovat více do hloubky těm, kde bude energie tíhy a napětí tak, jak se tento kurz poskládá. Energii kurzu tvoříte vy, účastníci, vy přinášíte témata a tvoříte spolu s námi celý kurz. Žádná volba není "dobrá" ani "špatná", každá tvoří. Pokud budete s námi na kurzu, bude to vzájemné obohacení.

Témat obsažených v manuálu je několik desítek a množství uvědomění, kde všude se ještě limitujete je nesmírné. Vděčnost za způsob, jakým Access přistupuje ke všemu, co my vnímáme jako pravdivé. Máte se na co těšit. 

Pozvánka od Grayho, Daina, Simone a Brendona - spusttě si české titulky

Tělesné procesy: Tělesné procesy Access Consciousness nelze dělat na dálku, ty procesy, které jsou součástí manuálu vám vysvětlím, ukáži, jak je spouštět na někom, kdo bude s námi v místnosti. Každý si spustíte proces sám na sobě a pokud byste měli někoho, kdo bude v té době v místnosti, můžete procesy spustit na něm. 

Jaké možnosti tady jsou, abyste si toto online Foundation užili s někým dalším, dávali si přitom Bars, měli parťáka na procesy? Vždy je nutné abyste každý měli svůj přístroj, přes který jsme spolu online na zoomu.

Chcete si poslechnout sdílení těch, kteří již Foundation online nebo live absolvovali? 

 

 

Těšíme se na setkání s vámi

Adri & Lucka & a skvělé Access nástroje

Co když život může být větší zábava než si dokážete představit?

 

Jste černá ovce své rodiny? - spusťte si české titulky

Termíny kurzů   Více o Access Foudation   Více o nás