Access Foundation s Easy Touch

Jste jedním / jednou z těch, kteří vyzkoušeli nástroje Access Consciousness, víte, že víte a rádi byste si prohloubili svou schopnost být sami sebou, a tvořit realitu za hranicí této reality ve všech oblastech vašeho života?

Pak jste tady správně.

Vítejte na palubě letadla, které vás dopraví za hranice této reality! Lítáme v tom společně.

Access Consciousness jsme objevily v roce 2017, kdy se v ČR počet facilitátorů této modality dal spočítat na prstech jedné ruky, bylo velmi málo informací a úplně vše v angličtině. Asi nikdy nepřestaneme být vděčné za Access, jeho nástroje a naše volby. Access je něco, co se stále vyvíjí, tady se čověk nenudí. Denně vídáme stovky lidí, kterým tyto nástroje změnili životy a my víme, že to stejné dokážete i vy. 

MÁME RADOST, že vám nyní můžeme představit ještě více nástrojů Access i facilitace na kurzu

ACCESS FOUNDATION

Čtyřdenní kurz Access Consciousness, kde se společně podíváme na mnohé oblasti vašich životů a bytí, na omezení, kterých si nemusíte být ani vědomi, a přesto díky nim tvoříte své životy ve stále stejných programech. 

Každé Foundation, které jsme my samy prošly bylo jiné, energii tohoto kurzu tvoří jeho účastníci.

Takto jsme tento kurz vytvořily my, jako facilitátorky.

 

Vzhledem k situaci, která je, naše první Foundation bude probíhat online. Více o tom, co je součástí kurzu Foundation a jak bude probíhat se dozvíte zde:

Od května pak už budeme nabízet kurzy Access Foundation na různých místech České republiky a věříme, že brzy i na Slovensku. Nalaďte se na energii tohoto kurzu v tomto krátkém videu, které jsme pro vás připravily.

Těšíme se na setkání s vámi, na změny, které společně otevřeme i na Access nástroje, které vám umožní ještě více prohloubit bytí sám sebou v této realitě a tím si umožnit vytvořit realitu za hranicí této. Takovou, kde by se nám všem krásně žilo.

Online Foundation   Termíny kurzů   Více o Foundation   Více o nás