Access Foundation - čtyři dny ...

Čtyři dny, které změní váš život.

Přáli byste si mít po ruce vždy hned několik nástrojů, pomocí kterých můžete zvládnout jakoukoli životní situaci a NAVÍC tvořit si život tak, aby vás bavil, těšil, užili jste si ho více než si vůbec nyní dokážete představit? 

Každý z vás máte v sobě schopnost tvořit mnohonásobně úžasnější život.  Je čas jít do toho?

Co je Foundation

Foundation vás posiluje vědět, že víte. Získáte soubor nástrojů, který vám umožní rozpustit základy omezení, ze kterých tak často fungujeme, a vybudovat základy nové, základy neomezených možností, abyste mohli začít tvořit život, který si opravdu přejete.

Zjistit více

Foundation Praha živě a online / 28.1. - 31.1. 2021 s Luckou

Na kolik věcí si vzpomínáte ve svém životě, které hnuly vaším vesmírem? Jaká byla ta jedna volba, kterou jste udělali, která vytvořila takto masivní posun? Pro mě to bylo setkání se metodou Access Consciousness a pak každý kurz, který jsem absolvovala.

Zjistit více

Foundation s Adrianou

Foundation je kurz který vás pozývá do prostoru vědomí.

Zjistit více

Foundation Liberec živě a online / 19. - 22.2. 2021 s Luckou

Co když je možné změnit cokoli jen tím, že na to změníme svůj úhel pohledu? Kde všude máme ještě úhly pohledů, které nám nedovolí přijímat do života vše, po čem toužíme a co skutečně můžeme mít? Foundation - 4 dny, které změní váš život.

Zjistit více

Foundation Reference

Chtěli byste nakouknout, co je po kurzu Foundation možné? Jak o něm mluví absolventi a co dalšího je v jejich životech potkává?

Zjistit více