ESB Dr. Dain Heer

Tento intenzivní kurz vás zavede hlouběji do úžasného dobrodružství Energetické syntézy bytí s Dr. Dainem Heerem. ESB je jedinečný způsob, jak proměnit omezení v možnosti a jak uzdravit vás, svět a planetu.

Během tohoto třídenního intenzivního Dain pracuje současně s bytostmi a těly a vytváří prostor, který umožňuje změnu.

I když pracuje s jednou osobou,  jsou všichni pozváni k této změně. Vy a vaše tělo se seznámíte s úrovní bytí a energetického vědomí, které přesahuje vše, co jste předtím zažili.

Molekuly ve vašem těle se začínají měnit - a vy si uvědomujete katalyzátor, jste ve světě na jinou možnost. Výsledkem je akustická vlna jednoty, která zahrnuje přítomnost i budoucnost.

Co kdybyste se nemuseli oddělit od nikoho nebo od čehokoli, včetně vás? Co kdybyste to všechno mohli mít ... a všichni, začínáte hned teď? Co byste mohli vytvořit jako svůj život a ve světě?

Tento kurz se koná v São Paulo, ale vy energii tohoto kurzu můžete zažít a kurz absolvovat v našem pražském studiu v rámci Párty možností (Party of Possibilities).

Výhodou POP je, že nemusíte nikam cestovat, zajišťovat si a platit ubytování v cizí zemi a co víc, facilitátora máte na velké obrazovce pořád před sebou a jste součástí kurzu tak, jako kdybyste byli přímo na místě. Navíc, nejenom, že máte k dispozici zvukové nahrávky kurzu, ale jako bonus pro vás v rámci POP máte zdarma i video nahrávku.

Pokud se na tento kurz přihlásíte, dejte nám prosím vědět, abychom s vámi na kurzu mohly počítat - kontakt níže.

 

KDY: 14. - 16. února 2020

KDE: Praha 5, Ostrovského 253/3 (Ženské domovy)

REGISTRACE: ZDE

CENA: 2.000 USD (cena pro ČR)

PŘEDPOKLADY: kurz Foundation

Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás na info@easytouch.cz nebo na telefonu 724 602 002

Podívejte se na video, co o ESB říká Dr. Dain Heer, spusťte si české titulky