Access Energetický Facelift

Co vlastně je Energetický Facelift?

Access Consciousness Facelift je jemný, ale dynamický proces těla, který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek. Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu.

  

 

PRO KOHO JE VHODNÝ?

Tento proces je pro kohokoli, kdo má zájem vypadat a cítit se energičtější a mladší. Access Facelift může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle.

Každé sezení Access Faceliftu, ktreré trvá 60 - 90 minut, dává tělu šanci se pohnout a transformovat mnoho omezujících energií a hodnocení, které se promítne do obličeje, hlavy, hrudníku a těla - efektivně tak vymažou celulární paměť.

Jemný uklidňující dotek působící na vaši tvář a krk, pracuje s buňkami vašeho těla, obnovuje, oživuje a omlazuje.

Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Access Energetic Facelift prokazatelně zlepšuje:

Výhody však nejsou jen hluboko na kůži. Jako energetická praxe funguje Access Facelift také na podprahových příčinách hodnocení a stárnutí, pomáhá vám vypadat odlišně, jednat jinak, cítit se jinak a vytvářet větší lehkost, radost pro vaše tělo a váš život.

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

 

 

Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity?

Co o metodě říká jedna z mnohých účastnic našich kurzů?

KOLIK SEZENÍ JE POTŘEBA?

Neexistuje žádný doporučený počet sezení aplikace Access Facelift za účelem dosažení výsledků a využití všech výhod tohoto procesu. (Někteří dokonce říkají že viděli změny už po jednom sezení.) Nicméně, stejně jako chodit do tělocvičny, čím více obdržíte, tím více budete i nadále vypadat a cítit se lépe. Pokud se Facelift provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.

Tuto jednoduchou techniku ​​se může naučit kdokoli.

Access Energetický Facelift může být také skvělým doplňkem každého podnikání, kde pracujete s klienty a jejich těly - krása, wellness, masáže a další.

Objednejte se na konzultaci a nebo se přihlaste přímo na kurz, kde se naučíte metodu praktikovat.

Termíny kurzů   Ceny