Bolest, co s ní?

Mohou nástroje Access Consciousness pomoci zmírnit bolest?
Vědci hledají desetiletí, aby pochopili fenomén bolesti, odkud pochází, jak pomoci zmírnit bolest a jak ji změnit.

Co když existuje úplně jiná možnost?

Věda nám říká, že na světě je spousta volné energie. Když se však rozhodneme, že jsme odděleni od světa, omezili jsme k němu přístup. Kdybyste nechali své tělo, aby mělo přístup ke světu kolem vás, tak by v podstatě bylo vlastním zdrojem energie.

Část toho, co dělá Access Consciousness, je, že rozpustí stěny mezi vámi a energií, která je k dispozici, abyste mohli přistupovat ke svému vědomí a změnit to, co vytváří ve vašem těle nepořádek, a pozvat ho s lehkostí ke změně.

U každého člověka to může být jiné.

 

 

Jedna žena v nedávné době zaznamenala výrazný pokles bolesti po absolvování kurzu Access Bars:

„Před dvěma lety mi bylo řečeno, že moje nohy, ruce a boky mají osteoartritídu. Měla jsem hodně bolesti, špatně jsem spala a brala mnoho léků proti bolesti.

Loni v listopadu jsem absolvovala kurz Access Bars a hned poté jsem zjistila, že bolest je menší. Cítila jsem více uvolnění v pánvi a méně vyzařující bolesti v nohou.

Po kurzu Access Facelift v lednu, jsem najednou byla bez bolesti! Nepotřebuji léky proti bolesti. Můžu se znovu pohybovat a klidně spát. Jsem tak vděčná a šťastná. 
Bars opravdu mění životy lidí ...

Každý den slyšíme podobné příběhy od stovek tisíc lidí po celém světě.

Co se vám po kurzu ukáže je vaše volba, vaše tělo, váš život. V tomto vám pomáhají úžasné nástroje Access Consciousness.

Chcete se k nám objednat na sezení?

Cena ošetření  je 1500,- Kč. Trvá cca 60min.

Chcete se proces naučit? 

Anebo ho používat při svých sezeních s klienty, pro sebe, svou rodinu? Registrujte se na některý z našich kurzů.

Procesy, které na našich kurzech facilitujeme, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy. Dovedeme vás do bodu, kde budete VĚDĚT a dále rozvíjet vztah s tělem. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

 

Vhodné pro každého, není nutné předchozí absolvování jiných Access kurzů.

Po ukončení kurzů obdržíte oficiální certifikát a můžete tento proces praktikovat v rámci rodiny nebo v rámci své praxe.

KURZY   SEZENÍ