Tělesné procesy ACCESS

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Známe celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl.

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, „co si myslíme, že je pro tělo vhodné“ (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.

Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness říká: „Tělo samo vám dá najevo, co potřebuje“.

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.

 

Biomimetická a biomimetrická mimika (Biomimetic and Biomimetric Mimicry)

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z Já a Ty být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto tělesné  a umožňuje vám být opět sami sebou.

 

TSS - Trojnásobné sekvenční systémy (Trifold Sequencing Systems)

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

Tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access bars. Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně návrací, opakovaně je znovuprožíváme. Při tomto tělesnému procesu používáme podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

Cena TSS ošetření s čistícími prohlášeními společně s Access bars je 2 000,-kč. Trvá cca 90min dohromady.

 

Buněčná paměť (Cellular Memory)

Máte-li trauma uložena v těle, například po úrazu, nebo máme na těle bolavé místo, prošli jste operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit. Tento tělesný proces lze použít nejen na lidech, ale i  na zvířatech.

Cena CM ošetření je 1500,-kč. Trvá cca 60min.

 

De-MM De-Molekulární Manifestace a MDe-M Molekulární De-Manifestace

De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní.

MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme - nádor apod.

Cena za toto ošetření je 1500,-kč. Trvá cca 60min.

 

 

MTVSS - Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence)

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

Cena MTVSS ošetření, jedné nebo druhé varianty je 1500,-kč. Trvá cca 60min.

 

Jak uvolnit hněv a vztek

Kolik hněvu a zloby máte uloženo ve svém těle, který neustále ovlivňuje kvalitu našeho života? Tento tělesný proces Access Consciousness odemkne a odblokuje z těla potlačený hněv a vztek na osoby a různé situace, které jsme prožili v průběhu našeho dosavadního života.

Chcete zažívat ve svém těle pohodu, harmonii a klid?

 

Aktualizace prvků pro tvorbu možností

Jaké by to bylo, být úspěšný, mít skvělou práci/podnikání a být zdrojem neustálé tvorby možností, ze kterých si můžete vybírat?
Jaké by to bylo objevit svůj skrytý potenciál?

Tento proces Access Consciousness také umožňuje zvrátit starobu a aktivovat tvorbu v různých oblastech našeho života. Odemyká naše definice tam, kde jsme se sami omezili.

 

Magnetická přitažlivost

Tento tělesný proces Access Consciousness odemkne programování v těle, které nás nutí být přitahováni lidmi, kteří vypadají dobře, ale ve skutečnosti nejsou přínosem pro nás, ani naše tělo.

To v nás zároveň eliminuje schopnost vidět budoucnost, protože jsme v sobě uzamkli schopnost přijímat - přijímat nejenom ve vztazích, ale i v ostatních oblastech našeho života (např. finance). Pro lidi, kteří obdrží tento proces je více dostupné vnímání jejich budoucnosti a voleb ve všech oblastech života. Jinými slovy, dokážete se lépe rozhodovat, co je pro vás to správné do budoucna.
Už vás nebaví zažívat to znovu? Přijďte si zažít energii tohoto procesu.

 

Chřipka, co s ní?

Trpíte často nachlazením anebo máte obavy, že by vás chřipka mohla na pár dní vyřadit z běžného života?

Seznamte se s tělesným procesem, který umožní rychlejší obnovu zdraví v případě těchto běžných onemocnění. Během několika hodin můžeme eliminovat nachlazení a chřipku a změnit celý imunitní systém a strukturu, ve kterém funguje.

Tento tělesný proces také pomáhá těm, kteří trpí artritidou a epilepsií. Můžete ho praktikovat i na zvířatech.

Všechno je opakem toho, jak to vypadá a nic není opakem toho, jak to vypadá

Jaké by to bylo, kdybyste dokázali změnit svůj zarytý názor, svůj úhel pohledu, o kterém jste naprosto přesvědčeni a "víte", že jinak to být nemůže? Co když jste až dosud vycházeli a jednali z naučených programů a minulých vzorců, které jste "nakoupili" od svých rodičů? Co když je to všechno jinak?

Tento proces vám umožní podívat se na vaši realitu úplně jinou optikou. Můžete vidět možnosti, které jste dosud neviděli/odmítali vidět, a také ty, o kterých jste dosud nevěděli.

Tento proces je zároveň vhodný i pro ty, kteří trpí nespavostí.

 

Korekce zraku

Jaké by to bylo, kdybyste už nemuseli nosit v kabelce brýle? Kolik možností existuje, které nejsme schopni vidět....

Korekce zraku umožní změny nejen na fyzickém těle, ale velmi dynamicky působí i na naše úhly pohledů. Umožňuje nám vidět a vnímat realitu takovou, jaká skutečně je, bez omezení naší mysli. Co kdybychom tímto procesem otevřeli další možnosti, které z nějakého důvodu nevidíme, nechceme vidět, možná nevíme, že bychom vidět mohli? 

Tento proces je vhodný i pro ty, kteří mají šedý zákal anebo trpí na záněty dutin.

 

Kolik váží vaše emoce?

Nakolik vaše emoce ovlivňují vaše tělo a váš život? Nedaří se vám zhubnout? Vaše tělo nabírá stejně jako vy plníte svou bytost spoustou emocí?
Věděli jste, že se emoce ukládají do našich tukových buněk? Co takhle je z nich všechny vymazat? Zbavte se tuny emocí a vaše tělo se bude opět cítit lehce.

Již po jednom spuštění procesu dochází k mnoha změnám, nejen na těle.

 

Objednejte svému tělu skvělý prožitek. Tělesné procesy nabízíme v Praze a v Liberci

Kontakt   Dále nabízíme