Certifikovaný kurz ACCESS BARS online

S příchodem podzimu je většina z nás náchylnější na změny nálad, venku je zima, více prší a je méně světla.

Situace v souvislosti s COVID nám na celkové náladě moc nepřidá.

Co s tím?

Zatímco z běžné únavy se oklepete po kvalitním spánku, dostat se ze stavu dlouhodobého vypětí bude chtít trpělivost a nejspíš ještě „něco".

Všichni se snažíme hledat to „něco", co by nám zlepšilo náladu a přesměrovalo nás k tomu pozitivnímu, co v nás je.

Nabízíme vám to, o čem víme, že: 

 

 

Představujeme vám metodu Access Bars, což je účinná technika s úžasnými nástroji, které vám umožní ze dna vyplout na hladinu, kde si můžete užívat život takový, jaký jste vždy chtěli.

Metoda Access Bars jsou malé krůčky k velkým změnám.

 V běžné situaci tyto kurzy děláme „na živo“ v přítomnosti několika účastníků najednou. Více o tom, jak kurzy probíhají najdete ZDE

Současná situace nám toto neumožňuje a tak nabízíme tyto kurzy online.

 

Jak takový kurz vypadá? 

Podmínkou je, že kurz musí absolvovat minimálně 2 účastníci spolu v jedné místnosti. Tzn. 2 dospělí (manželé, partneři, kolegyně, kamarádky …atp., anebo 1 dospělý + dítě, přičemž dítě do 15 let má kurz zdarma).

Kurz se skládá ze dvou částí. Praktické i teoretické. V rámci praktické části se dozvíte, kde se nachází 32 bodů, které máme na hlavě, a kterých se v průběhu sezení postupně, v různých kombinacích dotýkáme. Také se dozvíte, s jakými oblastmi našeho života tyto body souvisí, a co se v průběhu sezení děje. Vše si během kurzu vyzkoušíte na sobě.

V rámci kurzu 2x sezení dáte a 2x přijmete. Budeme s vámi v kontaktu a přesné umístění bodů vám ukážeme i zkontrolujeme.

V teoretické části se seznámíte s nástroji Access Bars, což jsou různé otázky a prohlášení, které nám pomáhají uvolňovat přesvědčení, vzorce a návyky, které jsme převzali, se kterými jsme se v průběhu  svého života ztotožnili, a které způsobují, že se nám v mnoha oblastech našeho života nedaří.

 Kurz se uskuteční v pohodlí vašeho domova v online prostředí přes aplikaci Zoom (ke stažení zde), přes kterou se vzájemně propojíme. Vybrat si můžete termín v týdnu nebo o víkendu, podle toho, co vám více vyhovuje.

Co je Access Bars?

 

Pokud vás zajímá více informací o kurzu nebo o nástrojích Access tak v rámci Access Bars online kurzů nabízíme 10 minut konzultace zdarma. Neváhejte nám zavolat, napsat, vše je možné změnit, jen je třeba udělat ten první krok.

Jsme tady pro vás v jakékoli podobě. Více o nás a naše kontakty najdete ZDE

Termíny online kurzů najdete ZDE

Ukázka jednoho, jediného nástroje z mnoha těch, které Access nabízí.

 

Po ukončení kurzu se stáváte praktikem metody Access Bars, obdržíte certifikát, který vám umožňuje poskytovat „sezení“ Access Bars a dopřát tento skvělý zážitek členům vaší rodiny, přátelům i vašim klientům.

 

Tato metoda je navržena tak, že se ji naučí každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte cítit žádné energie a nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy.

Ty nejjednodušší věci bývají ty nejlepší, jen se nám tomu někdy těžko věří.

CO VŠECHNO JE JEŠTĚ MOŽNÉ?

Více o metodě i o nás najdete na www.easytouch.cz 

Registrace   Více o Bars