Certifikovaný kurz ACCESS BARS online

S příchodem podzimu je většina z nás náchylnější na změny nálad, venku je zima, více prší a je méně světla.

Situace v souvislosti s COVID nám na celkové náladě moc nepřidá.

Co s tím?

Zatímco z běžné únavy se oklepete po kvalitním spánku, dostat se ze stavu dlouhodobého vypětí bude chtít trpělivost a nejspíš ještě „něco".

Všichni se snažíme hledat to „něco", co by nám zlepšilo náladu a přesměrovalo nás k tomu pozitivnímu, co v nás je.

Nabízíme vám to, o čem víme, že: 

 

 

Představujeme vám metodu Access Bars, což je účinná technika s úžasnými nástroji, které vám umožní ze dna vyplout na hladinu, kde si můžete užívat život takový, jaký jste vždy chtěli.

Metoda Access Bars jsou malé krůčky k velkým změnám.

 V běžné situaci tyto kurzy děláme „na živo“ v přítomnosti několika účastníků najednou. Více o tom, jak kurzy probíhají najdete ZDE

Současná situace nám toto neumožňuje a tak nabízíme tyto kurzy online.

 

Jak takový kurz vypadá? 

Podmínkou je, že kurz musí absolvovat minimálně 2 účastníci spolu v jedné místnosti. Tzn. 2 dospělí (manželé, partneři, kolegyně, kamarádky …atp., anebo 1 dospělý + dítě, přičemž dítě do 15 let má kurz zdarma).

Kurz se skládá ze dvou částí. Praktické i teoretické. V rámci praktické části se dozvíte, kde se nachází 32 bodů, které máme na hlavě, a kterých se v průběhu sezení postupně, v různých kombinacích dotýkáme. Také se dozvíte, s jakými oblastmi našeho života tyto body souvisí, a co se v průběhu sezení děje. Vše si během kurzu vyzkoušíte na sobě.

V rámci kurzu 2x sezení dáte a 2x přijmete. Budeme s vámi v kontaktu a přesné umístění bodů vám ukážeme i zkontrolujeme.

V teoretické části se seznámíte s nástroji Access Bars, což jsou různé otázky a prohlášení, které nám pomáhají uvolňovat přesvědčení, vzorce a návyky, které jsme převzali, se kterými jsme se v průběhu  svého života ztotožnili, a které způsobují, že se nám v mnoha oblastech našeho života nedaří.

 Kurz se uskuteční v pohodlí vašeho domova v online prostředí přes aplikaci Zoom (ke stažení zde), přes kterou se vzájemně propojíme. Vybrat si můžete termín v týdnu nebo o víkendu, podle toho, co vám více vyhovuje.

Co je Access Bars?

Pokud vás zajímá více informací o kurzu nebo o nástrojích Access tak v rámci Access Bars online kurzů nabízíme 10 minut konzultace zdarma. Neváhejte nám zavolat, napsat, vše je možné změnit, jen je třeba udělat ten první krok.

Jsme tady pro vás v jakékoli podobě. 

Termíny live i online kurzů Access Bars najdete ZDE

Ukázka jednoho, jediného nástroje z mnoha těch, které Access nabízí.

 

Po ukončení kurzu se stáváte praktikem metody Access Bars, obdržíte certifikát, který vám umožňuje poskytovat „sezení“ Access Bars a dopřát tento skvělý zážitek členům vaší rodiny, přátelům i vašim klientům.

 

Tato metoda je navržena tak, že se ji naučí každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte cítit žádné energie a nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy.

Ty nejjednodušší věci bývají ty nejlepší, jen se nám tomu někdy těžko věří.

CO VŠECHNO JE JEŠTĚ MOŽNÉ?

Pokud máte jakékoli dotazy, chcete vědět více, zavolejte na telefon 773 947 100

 

Registrace   Více o Bars