Access víkend 9-11.listopadu

Tak tohle jste nečekali! Další ACCESS VÍKEND je tady!

No, popravdě řečeno, my jsme to také ještě před týdnem vůbec netušily. :-) Pojďte
s námi oslavit naše roční Access narozeniny!


Tentokrát to bude víkend zaměřený na ACCESS TĚLESNÉ PROCESY. Co na to
říkáte vy a vaše těla?

V říjnu se účastníme hned několika Access vyšších kurzů ( Foundation v Praze, Foundation, 3 denní tělesné procesy a Příběhy zlaté planety v Budapešti), o všechny znalosti, postřehy i dovednosti se s vámi rády na tomto víkendu podělíme.

Termín: Víkend 09.11.2018 až 11.11.2018

Místo: Fryšava, Žďárské vrchy

Strava: Plná penze, snídaně formou bufetu, oběd a večeře

Účastníci: Nejen praktici metody ACCESS BARS

Cena: 4 400,- zahrnuje:

Ubytování, stravu,

2x tělesný proces dle výběru,

2,5 hodinový workshop "Peníze, kolik jsi ochoten přijmout",

další společný program - výměny, sdílení, meditaci a můžete se těšit i na Helenku Futerovou, kterou všichni znáte ze Splavů.

Záloha: 2.000,- Kč na účet

Místo: Tentokrát jsme se snažily najít místo, kam to budete mít všichni podobně daleko. Aby se s lehkostí mohl zúčastnit každý z vás. Zvítězila Fryšava pod Žákovou horou, v oblasti Žďárských vrchů. Krásná příroda, penzion budeme mít sami pro sebe, kapacita 35 lidí. Podívejte se, kam v listopadu vyrážíte.

https://goo.gl/maps/VSYmU5KMNUw

Ubytovat se můžete ve dvou a třílůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a jsou k dispozici dva apartmány s vlastním zázemím. Parkování v areálu.

Příjezd v pátek ve 12h., odjezd v neděli v odpoledních hodinách.

 

Na co se můžete těšit

Program:  Naplněný Access nástroji i dalšími aktivitami, které nás přivedou k ještě většímu vědomí

V průběhu tohoto víkendu budete mít možnost si vybrat z celkem šesti tělesných procesů. Každý proces je 3 hodinový cyklus, kde se kromě teorie dozvíte i jak proces praktikovat. Jak už to v Access bývá jednou proces dáte a jednou zažijete jaké to je proces přijmout.

V ceně víkendu jsou dva procesy. Každý další proces bude v rámci tohoto víkendu za zvýhodněnou cenu 1.100,- Kč (běžná cena 1.250,-Kč)

 

Jaké procesy zařadíme?

Určitě bude MTVSS - nejznámější a nejobsáhlejší Access proces, který je součástí Foundation. Vy, kteří budete mít již Foundation za sebou, určitě si vyberete z nabídky dalších procesů.

A jaké to jsou? Takové, o jaké budete mít největší zájem. Připravíme seznam procesů a vy si budete moct vybrat. ( Pryč s traumaty, Bolest, co s ní, Hněv a vztek, + tak cca 10 dalších procesů ...). Každý si zde přijde na své.

 

Workshop - Peníze, kolik jsi ochoten přijmout?

Jedna z hlavních výmluv proč v životě nemůžeme dělat to, co bychom si přáli a s čím lze jen těžko argumentovat je:  "Nemám peníze". Co když se můžete pohnout z tohoto na NEDOSTATEK nastavení vaší mysli.

Vesmír je nekonečně bohatý a neustále připravený nás obdarovávat. Co když peníze nejsou ten problém? Co když přijímání je problém a VY jste řešení?

Access workshop, který vytvořil Gary Douglas podle knihy "Peníze nejsou problém, vy jste.", JE soubor nástrojů, který vám objasní, jaké limity máme ve svých hlavách ohledně hojnosti, i TO, jak je můžeme zbořit.

Tento workshop trvá 2,5 hodiny a dostanete k němu i textbook v češtině. Kniha je zatím jen v angličtině, ale co všechno je ještě možné.

 

Access Energetický Facelift

Bude-li zájem, jsme připraveny zařadit i Access Energetický Facelift, který vychází z Access Bars, ale je zaměřen více na péči, léčbu a relaxaci obličeje. Využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. I přesto, že se nazývá facelift, jde spíše o tělesný lift, protože je to hluboké léčení a péče o vaše celé tělo a mysl.

Pracujeme s energií, a omlazujeme celý systém včetně všech vnitřních orgánů až ke koruně hlavy.

Takže, máte VOLBU.

 

V průběhu celého víkendu si budeme v pauzách vyměňovat Bars, Facelift, Tělesné Procesy.

Budeme sdílet, opakovat Access nástroje, věnovat se tomu, co tento společný víkend vyplaví napovrch. Ale hlavně si to užijeme. Na mnoha vícedenních akcích je velkým přínosem právě celá skupina. Tím, že se tělesné procesy facilitují jednotlivě, ve 3h. programech, říkaly jsme si, že takto nám to přinese mnohem více.

Helenka Futerová si pro vás připraví další aktivity. Prozatím jsme společně vybraly Ajurvédské principy v denním životě a nějaké pohybové akce.

Navržený program není povinný, můžete se účastnit, a nebo si dát klidně relax, dělat, na co máte chuť.

 

Na vás všechny se již teď moc těšíme.

Lucka a Adriana

 

Kapacita víkendu je 35 lidí.

Rezervujte přes náš rezervační systém.

Rezervace