Zahraniční Access v češtině

Access kurzy a cally jsou překládány do mnoha jazyků a od loňského roku je možno některé z nich mít již v češtině. 

Toto je nabídka těch, kde Easy Touch participuje a my vám tím můžeme být k dipozici v češtině, bude-li třeba.

Neváhejte nás kontaktovat na info@easytouch.cz

Kass - Free Zoom

29 DUBNA v 19:00 - Zoom s Kass o její nové knize a workshopu Dancing with Riches (Tanec s bohatstvím)

Zjistit více

Buďte odlišní, zůstaňte divní s Dr. Dain Heer

Extrémně unikátní program s Dr. Dainem Heerem, který vás posiluje v tom být tornádem, které potkalo jednorožce, který potkal sopku, která potkala nedefinovatelný vesmír...

Zjistit více

COP s Dr. Dain Heerem v Miláně

7 - 9 ČERVEN Vaše volba může něco změnit. Jste připraveni začít cestu výběru? Jste připraveni skutečně žít a být otázkou, co jiného je možné?

Zjistit více

Brendon Foundation

19 - 22 ČERVENEC - Zveme vás na kurz Foundation s Brendon Watt, který se koná v Marseille a vy můžete být u toho, aniž byste museli "vytáhnout paty" z České republiky.

Zjistit více

9 Trannies se Sylvia Puentes

Jaké kapacity máte, které si vlastně nevybíráte. Devět Trannies se Sylvia Puentes vám otevře dveře k uvědomění vašich kapacit. Uvědomění je klíč k volbě, když si uvědomíte, máte možnost si zvolit.

Zjistit více

Foundation s Kass Thomas v PRAZE

5 - 8 ŘÍJNA - Foundation, čtyřdenní kurz Access Consciousness, který změní váš život. Na Foundation začnete vidět své názory, které vás omezují a které můžete změnit, což vám umožní fungovat od otázky, po volbu, možnosti a bytí přínosem.

Zjistit více

3-denní Access Body Class v PRAZE

Tento seminář AC je navržen tak, aby otevřel poutavý dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáváte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k tělu, začnete měnit, váš vztah ke všemu ve svém životě.

Zjistit více