Access Facelift

Access Energetický Facelift je úžasný proces, kterým můžete odstranit známky stárnutí v obličeji a dokážete vytvořit podobné účinky i po celém těle. Při více opakování je účinek trvalý. Kolik pevných úhlů pohledů máme o svém těle? Co když stárnutí těla je jen úhel pohledu, který může být změněn?

Access Energetický Facelift

Access Energetický Facelift může způsobit revoluci vašeho obličeje a dekoltu, dodat jim krásný zářivý efekt. Tento proces zpevní váš obličej a dodá mladou záři celé vaši bytosti. Výsledky vás příjemně překvapí.

Zjistit více

Access tělesné procesy kurzy

Vaše tělo vás nejen nosí po tomto světě, ale vnímá jak a co se děje uvnitř vás, i to, co se děje ve vašem okolí. Uvolněte své tělo od stresů, bolestí a dalších vlivů okolí během některého z procesů Access Consciousness.

Zjistit více

Praktici Access Facelift

Přáli byste si zažít terapii Access Facelift? Objednejte se k některému z praktiků, kteří prošli našimi kurzy a tuto metodu se nejen naučili, ale také ji praktikují a spolu s námi ji neustále posouvají s dalšími nástroji Access Consciousness®.

Zjistit více

Access Tělesné procesy

Vaše tělo vás nejen nosí po tomto světě, ale vnímá jak, co se děje uvnitř vás i co se děje ve vašem okolí. Uvolněte své tělo od stresů, bolestí a dalších vlivů okolí během některého z procesů Access Consciousness.

Zjistit více