ACCESS BARS®

Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, při kterých se necítíte dobře?
Jaké by bylo mít možnost stisknout tlačítko, kterým vymažete všechny nepříjemné vzpomínky? 
Co kdybyste měli možnost použít tento způsob u svých blízkých a s lehkostí uvolnit z jejich mysli vše, co je trápí?

Co je to Access Bars?

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Rozprouděním jejich energie uvolníme všechny myšlenky s negativním nábojem.

Zjistit více

Access Bars online kurzy

Hledáte způsob, jak vyklouznout ze spárů špatné nálady? Chtěli byste znát jednoduchou techniku, která vám pomůže podívat se na sebe a věci kolem vás jinak? Najít to, kým jste a v čem se skrývá váš potenciál, který můžete naplno rozvinout?

Zjistit více

Access Bars kurzy

Kurzy ACCESS BARS se pořádají od roku 1990, kdy metoda vznikla, v mnoha zemích celého světa. Od roku 2016 také poprvé u nás v České republice. Chcete se o kurzech dozvědět více? Jak probíhají, co na našich kurzech můžete očekávat, i kde je pořádáme?

Zjistit více

Access Bars terapie

Během ACCESS BARS se terapeut lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARs“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky aktivují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Rozprouděním Bars se ve vašem životě snadno mění vše, co jste si přáli změnit.

Zjistit více

Jak vypadá kurz Access Bars

Rádi byste alespoň na dálku nasáli atmosféru našich kurzů Acces Bars? Zde máte tu možnost. Kurzy probíhají v různých koutech ČR, maximální počet účastníků je 14 a věnují se vám hned dvě certifikované lektorky AB. Pojďme tedy nahlédnout.

Zjistit více

Ceny terapií a kurzů

Cena kurzů je stanovena společností ACCESS CONSCIOUSNESS®. Kurz vedou dvě certifikované lektorky, po jeho absolvování máte možnost využít podpory, účastnit se návazných akcí, výměn a být členem uzavřené skupiny na fb. Těšíme se na každého z vás.

Zjistit více

Praktici ACCESS BARS®

Přáli byste si zažít terapii ACCESS BARS®? Objednejte se k některému z praktiků, kteří prošli našimi kurzy a tuto metodu se nejen naučili, ale také ji praktikují a spolu s námi ji neustále posouvají s dalšími nástroji Access Consciousness®.

Zjistit více

Access Consciousness HELP

Access Consciousness videa. Často kladené otázky, jak se pohybovat na svém účtě na stránkách www.accessconsciousness.com Jak obnovit svou licenci BF a další.

Zjistit více