7 kroků efektivní komunikace s Kass Thomas

7 kroků efektivní komunikace je PRVNÍ kniha Access nástrojů přeložena do češtiny. Její autorka Kass Thomas již oslovila mnoho lidí po celém světě nejen touto knihou, ale i svou jedinečnou facilitací Access kurzů i svých vlastních speciálních kurzů. Od jejího vydání se jen přes Easy Touch prodalo více než 500 výtisků.

V roce 2020 plánujeme s Kass jednodenní workshop, kde si budete moct nástroje zažít, vyzkoušet, upevnit se v nich, aby se staly součástí vašeho každodenního života.

Již třikrát facilitovala své kurzy v Praze. Mnoho z vás jste ji měli možnost zažít osobně. Velká vděčnost za její přínos.

Cena: 250,- Kč (poštovné cca 30,-)
Autor: Kass Thomas, světová facilitátorka Foundation, 3 denních tělesných procesů a více
Jazyk: Kniha je v češtině

Kniha 7 kroků efektivní komunikace vám poskytne návod, jak vyřešit jakoukoli situaci ve svém životě pouze energeticky, co když není třeba slov a vysvětlování? Co když společně komunikujeme jinak než slovy mnohem intenzivněji než si myslíme? Vyzkoušejte.
 
Snižte bariéry, uklidněte svou mysl a vyhýbejte se úsudku. "Existuje mnohem víc, co nás spojuje, než co nás odděluje."

Zvedáme závoj, který maskuje naše nejistoty a odděluje nás od sebe s naprostou lehkostí. Při absenci úsudku neexistuje odloučení a naše komunikace s ostatními se stává bezchybnou.

Abyste mohli navázat spojení s ostatními, musíte nejdříve začít naslouchat svému tělu, snižovat své bariéry a překonat masku, která vás odděluje.

Otevřete tak dveře pro snadnou komunikaci s každým i se vším kolem nás, včetně naší Země. Kass představuje interaktivní způsob, jak můžete zapojit celý vesmír a vytvořit skutečné kouzlo ve vašich životech.

Kolik zábavy můžete prožít tím, že rozšíříte hranice sebe sama? Přidejte se k nám po celém světě. Zjistěte jak se rychle a snadno můžete propojit se Zemí, získat přítomnost ve svém životě a objevit sami sebe.
 
Objednejte si knihu