Série 4 zoomů - vše je jen volba

Štěstí? Zdraví? Skvělé partnerství? Peníze? - kdo z nás by si nepřál mít tohle vše?

Co když můžete? Co když je tady cesta, jak se můžete dostat ke všemu, po čem toužíte?

Byli byste ochotní se na 4 večery vzdát své reality a podívat se za její hranice? A pak si klidně vybrat to, kde se budete cítit lépe. Nikdy nic se nestane bez našeho rozhodnutí.

NEJSTE SPOKOJENI S TÍM, KDE JSTE? Není třeba za to nikoho vinit a ani hodnotit sebe sama. Co takhle si vybrat něco jiného? Jak na to? Právě to se dozvíte na jednotlivých online webinářích v průběhu listopadu.

V průběhu těchto večerů vám představím některé z nástrojů Access Consciousness (Přístup k vědomí), které jsou velmi jednoduché a skutečně účinné.

Vyberte si - sérii 4 ONLINE WEBINÁŘŮ za zvýhodněnou cenu: 1.300,-
 
nebo jednotlivě
 
ŠTĚSTÍ JE JEN VOLBA
6. listopadu od 20:30, cena: 400,- Kč
 
Narodíme se do nějaké rodiny, společnosti, prožijeme nějaké dětství, mládí ... vidíme, jak realita kolem nás funguje, pak to jednou zažijeme, pak vícekrát a to už víme, že je to tak a ne jinak. 
Co když je tady mnohem více, co je možné? Co když je vaše realita jen malou částí něčeho mnohem většího, kde je i to, co by vás udělalo šťastnými a neustále natěšenými na další dobrodružství nové reality?
 
Kdybyste si mohli vybrat cokoli, skutečně cokoli, co by to bylo? Co by vám dnes přineslo radost do života?
 
V průběhu těchto listopadových online webinářů vám představím některé z nástrojů Access Consciousness (Přístupu k vědomí), které jsou velmi jednoduché a skutečně účinné.
 
ZDRAVÍ JE JEN VOLBA
13. listopadu od 20:30, cena: 400,- Kč
 
Kolikrát se zlobíme na své tělo, že nefunguje, jak bychom si představovali, zlobíme se na sebe, že si nějaké ty nemoci nebo omezení přivodíme, nevíme sice jak, ani jak se tomu příště vyvarovat. Co kdyby bylo vaše tělo tím nejskvělejším parťákem pro tento život? Co nám naše tělo říká a jak s ním můžeme komunikovat... Co když i vaše zdraví je jen volba? 
 
SKVĚLÉ VZTAHY JSOU JEN VOLBA
20. listopadu od 20:30, cena: 400,- Kč
 
Skvělý vztah nejen s partnerem, ale i se svými dětmi, rodinou, přáteli, kolegy v práci by nejednomu z nás rozzářil tvář. Kolik tíhy mnohdy vytváříme ve svých vztazích, když bychom je přitom mohli mít v lehkosti. Že chování těch druhých nedokážeme ovlivnit? Že oni se musí změnit, abychom my byli šťastní? Co když ani my se nemusíme měnit, abychom s nimi mohli skvěle vycházet. co když stačí jen vědět, jak na to?  
 
PENÍZE JSOU JEN VOLBA
27. listopadu od 20:30, cena: 400,- Kč
 
Hojnost pro každého tady existuje. Pokud ji ve svém životě nemáte, z nějakého důvodu ji k sobě nepustíte. Proč? Tak na to se společně podíváme na tomto posledním webináři na téma peníze. Před Vánoci toto téma bude myslím přínosné. O kolik nádherných dárků si můžete pod svůj stromek požádat? Nebo chcete být spíše tím Ježíškem a nadělovat a obdarovávat? Nekonečná hojnost je nám všem k dispozici, pojďme se do ní ponořit. 
 
Registrujte se na jakýkoli jednotlivý online webinář anebo si vyberte hned všechny 4 a strávíme spolu 4 listopadové večery. 
Registrace