3-denní Access Body Class

3 denní Access® Body Class

Vytvořil Gary Douglas & Dr. Dain Heer. Poslechněte si krátké video, kde vám Kass blíže popíše, na co se můžete těšit.

Video obsahuje české titulky, pokud se automaticky neobjeví, zapněte si je.

Lehkost s jakou Kass pracuje s těly i znalost nástrojů Access se spojují a vyzývají vás, abyste prozkoumali své vlastní tělo a své schopnosti s jinými těly.

"Její hravý a radostný styl vám umožní začít ve vlastní zóně pohodlí a doprovází vás daleko za hranicei, aniž byste si uvědomili, že jste odešli domů" JF

"Kass odlehčuje tento seminář svou neodolatelnou přítomností a vyzývá vás, abyste se objevili ve svém životě, ve svém těle i ve světě. Je úžasná "BC

Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness a Dr. Dain Heer, spoluzakladatel Access Consciousness, vytvořili tento Access Body Class.

Je facilitován body facilitátory po celém světě a prostřednictvím slovních procesů a praktických télesných procesů, otevírá nový prostor pro komunikaci s tělem tím, že dynamickým posunem energie uvolní napětí a zranění těla.

Lidé, kteří navštívili Access Body Class, hlásí dramatické posuny a neuvěřitelné změny s velikostí a tvarem těla, celkovou úlevu od chronické i akutní bolesti.

Musíme zmínit i to, že i jejich vztahy a problémy s penězi se také odlehčují?

Tento seminář Access Consciousness je navržen tak, aby otevřel poutavý dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k vašemu tělu, změníte váš vztah ke všemu ve svém životě.

Máte talent a schopnost pracovat s těly, odblokovávat je?

Co vy víte?

   

Jste terapeut - masér, pracujete s energiemi, chiropraktik, lékař nebo zdravotní sestra a hledáte způsob, jak vylepšit a usnadnit léčení, které zprostředkováváte pro své klienty?

Přijďte a zahrajte se s námi!

Začněte zkoumat, jak komunikovat a nalézat vztah k tělům, včetně toho svého, novým způsobem, který vytvoří viditelný rozdíl.

Vědomí celé této planety se posouvá, i díky nám všem, všichni jsme více připraveni k tomu tvořit z pozice svého bytí. Proto do Bars kurzů propadají procesy z Foundation, do Foundation z 3 denních a teprve letos Gary s Dainem pustili ne jeden dva, ale DESÍTKY procesů z pokročilého kurzu, který doposud facilitovali pouze oni dva, do tohoto 3 denního tréninku. Dříve jste museli ujít dlouhou cestu, než jste se k těmto procesům dostali.

A co je na nich tak super? Neřeší již pouze tělo, nemoci a jiné okolo našeho fyzična, Jsou více zaměřeny na propojení našeho těla s celou naší bytostí a využití našeho úžasného těla ve tvorbě své reality v souladu s naším bytím.

UZAVÍRAJÍ MEZERU MEZI NAŠÍM TĚLEM A NAŠÍM BYTÍM.

Věděli jste, že součástí 3 Day Body kurzu je i Access Energetický Facelift? Že po tomto kurzu můžete požádat o licenci a kurzy Faceliftu sami facilitovat? Facelift v podání Kass je nezapomenutelná záležitost. Tolik energie, přítomnosti s tělem. Zažijte energii v místnosti, když Kass dává Facelift a poznáte o čem tato metofa je.

TYTO procesy nejsou schváleny, aby byli facilitovány samostatně, nedostanete se k nim jinak než na 3 denním kurzu procesů, na celém světe je pouze 20 lidí, kteří mají certifikaci na to je facilitovat.

Já jsem opravdu šťastná, že budeme mít tu možnost to zažít. Tak trochu mezi svými. Není náhoda, že si nás přitáhlo zrovna Maďarsko. To, že to bude v podání Kass Thomas, není třeba komentovat, tam VÍM, že dostaneme více než je naše mysl schopná pojmout, ale tělo to dá s lehkostí.

A jak to může být ještě lepší?

Doba trvání: 3 dny
Datum: 12. - 14. říjen 2019
Čas: 10:00 - 18:00
Místo konání: Praha, bude upřesněno
Předpoklady: Access Bars®, Foundation
Jazyk kurzu: Angličtina, simultánní překlad do češtiny
 
Cena: 29.000,-
Teenageři 16 a 17 platí polovinu ceny
DĚTI mladší 15 let zdarma (ale požádejte hosta o případné dodatečné náklady)

Odkaz na registraci:

Kontaktovat Kass: info@kassthomas.com
 
Tento kurz bude mezinárodní, bude překládán do více jazyků. Každý z vás obdrží sluchátka a v průběhu celého kurzu budete mít k dispozici ve sluchátku český překlad.
 
Kontakt Easytouch: info@easytouch.cz
Lucie Hašková, tel: 773 947 100
Adriana Těšínská, tel: 724 602 002